Chcem byt modelka

Príspevok v téme: Chcem byt modelka
Sushanka

Cawte vsetci!!
Chcela by som byt modelka lebo bi ma to starsne bavilo a mozno bi som a na to aj hodila.
Mam 46 kg
Mam 165 cm.
Mam 12 rokov aprili 13
Mam hnedo rysave vlasi.
Myslite ze mozem byt modelka?
Pls poslem Vam foto a vy napiste ci mozem byt modelka.
Totiz mam choru sestru-naozaj a chcela bi som si zarobit aby som isla s maminou do pariza ak mate nejake info o agenturach alebo ste boli ci ste modelkou pls napsite velmi bi ma vas nazor zaujimal pls ozvite sa
moj e-mail :Zu-zankaa@azet.sk

merka

no mne napriklad prisla z jednej agentury pozvanka do modelingu ako fotomodelka alebo modelka...ale neviem akosi som tuto ponuku neprijala...neviem mozno pre ten stres a to vsetko okolo toho...mozno by ma samotne fotenie bavilo...ale aj napriek tomu som povedala nie...dievcata racej nad tym poriadne pouvazujte prinasa to velku obet...a jednoznacne sa poradte s rodicmi...

ssia

aj ja by som cchela byt modelkou, ale som krpec:(
Sushanka : tie foto som si este pred zmenou hesla pozrela, boli super:) stoj si za svojim snom, pockaj par rockov, si velka kocka...podla mna by si sa mohla uplatnit, len co ja viem, beru baby od 15 rokov...ale potom beru aj deti, myslim uplne male baby (z materskej skoly) tak a potom zo zakladky, aj baby pod 10 rokov, tak myslim ze 12 rocnu by mohli vzat...
hlavne sa popytaj v agenturach, najlepsie vo viacerych a tam ta informuju...ale ked ta v 1 nebudu chciet, v druhej mozno ano, no tak sa neboj opytat aj vo viacerych...
si krasna tak na to mysli a chod si za svojim snom:) mas na to:)

bibi_qa13

ahoj ja by som sa chcela stat modelkou mam 12 rokou a je to moj najvecsi sen v zivote proste je to viac ako sen ja dufam ze sa mi aj takouto formou moj sen splni dakujem=)

_dida_

cavte..kuknite moje foto..len tak zo zvedavosti cem vedet..to je asi setko bo som krpcek..160cm..a 13r..aj kebi ma to bavilo a to moc..ale neviem ci narstiem..no ale ok,tak prosim uknite..heh..heslo poslem ked budete chciet aj nick:D:Dpa dik...

Sushanka

CAWTE BABY!
kebize chce vidiet moj album tak mi napsite na zu-zankaa@azet.sk ,nechcem aby si mohol ktokolvek pozerat moje foto tak cawte

ssia

micinka554: ale myslim ze tie min.3cm by si este mohla dorast...ibaze si prilis chuda, 40kg je velmi malo na tu vysku!

dilema:///

Vyhybaj sa neznamym agenturam nech ta neobabru o peniaze a nech sa ti nic nestane:) Na Slobvensku su zname agentury Exit alebo skus www.forzamodels.sk ci sa na to hodis podudia oni nase nazory ich enbudu zaujimat. Drzim palce:)