PIERCING do bruska...

Príspevok v téme: PIERCING do bruska...
DidYnQa plYsoVa

Ahoj:)..Chcem si dat tento tyzden urobit pierc do pupku ...mozete mi niekto poradit ako sa o to starat ...a co hlavne v prve dni?..Ci stym mozem ist do vane a normalne sa tym kupat alebo to nejako chranit??...A ci prepich boli....pllsss vopred dakujem za ohlasy=))...Strrraaassne sa bojiiiimmm ..ale chcem to velmi!!:P

mu

Ahoj
ja ho mam uz vela rokov..priblizne ten pol rok sa to bude hojit..ja som si davala na jesen tiez a na jar uz bolo dobre..v zime si to preliepaj stale, teda co najdlhsie..aby sa ti nezachytaval o nic..teraz napr uz ani neviem ze ho mam..aj ked sa zachyti..tak nic necitit..ako ked si potiahnes nausnicu v uchu..

LuSyLa

ja som si pirsing do pupku davala v zime mam ho uz rok ani to tak nebolelo len trochu da sa to v pohode vydrzat nemala by si sa kupat aspon pol roka iba sa sprchovat.a na cistenie je dobry 60percenty alkohol aspon mne povedala ze stym si to mam cistit no v lekarni mi to nepradali vraj to je len na lekarsky predpis tak som to cistila s alpou zo zaciatku som to mala take zapalene hnisalo mi to a teraz to uz mam take pekne zahojene dost dlho sa to zahojuje musis mat strpenie velka starostilovat o to a bacha na sevetre strsne to boli ked si zatiahnes sveter o pirsing davaj pozor pri obliekani

DidYnQa plYsoVa

a potom sa mi to bude hojit ked bude teplo?..a ja budem musiet sediet doma ziadne kupalisko ani nic..podla mna praveze teraz lepsie=))

panča

no neviem, neviem ci si si zvolila spravny cas na prepichnutie pupku. Hoji sa to cca pol roka a teraz chodime zababuseni v satach, hojenie bude tazsie. moj nazor-pockaj na jar/leto