V čom je chyba?

Príspevok v téme: V čom je chyba?
marthinka

Ahojte. Mam taku otazku. Uzivam HAK (CHLOE). No vzhladom na to, ze na buduci tyzden planujeme mensiu akciu, som si chcela posunuť menzes o tyzden skôr. Tak som začala brať neaktívne biele tabletky. No lenze problem nastal teraz, zobrala som si už piatu bielu tabletku a \\\"červená\\\" nikde. Čo si o tom myslíte? Tehotna asi niesom, kedze HAK uživam poctivo a pravidelne. Dakujem za radu :-)

balenka

petko2834: Tak asi sa na to este neciti. Asi na nu velmi naliehas. Skus velikansku predohru a skonci vopred ako si pomysli, ze chces nieco viac od nej. Urob to zopar krat takto a verim, ak sa bude citit prijemne, tak bude chciet viac. Alebo sa len hanbi, tak zhasni svetlo a len sa bozkavajte a uvidis, ze sa posuniete dalej

petko2834

Čawko! Mam taky problem. S priatelkou sme uz dlho.Mame sa radi vsetko klape, az na jednu vec. Nechce sa so mnou milovat. Este to nerobila a asi sa toho boji. Vzdy ked sa chcem s nou o tom porozpravat, aby sme to vyriesili, len sa urazi a nahneva. Ja by som sa s nou uz chcel konecne pomilovat, ale ked ona nechce. V com je problem ???? Baby poradte... :o(

baby

jaaaj prepac.. ja som precitala nejake biele tabletky .. moja chyba... neviem preco si nedostala.. asi ti neporadim, prepac

marthinka

Počkaj počkaj.. Ja beriem CHLOE. Je tam 21 zltych aktivnych tabletiek, a 7 bielych, neaktivnych tabletiek. Tie biele su akoby 7 dnová pauza. Neobsahujú hormony ako v zltych. Ja som nič nekombinovala, ani nevysadila. Len sa pytam, prečo este "červena" neprisla.