hak a pigmentové škrvny

Príspevok v téme: hak a pigmentové škrvny
jullianna

ahoj, už tri roky beriem hak a neustále na sebe pozorujem jej nežiadúce účinky,no kvôli mojej pohodlnosti ju stále beriem:-( Momentálne som už ale pevne rozhodnutá vysadiť ju a preto sa chcem opýtať vás, ktoré to už máte za sebou, ako sa to vysadenie na vás prejavilo....napr. mne sa z hak urobili pehy (už predtým som ich mala, no málo a zrazu ich mám po celom tele a tvári a mám pocit že sa stále množia) a tak by ma zaujímalo, či mi po vysadení zmiznú, čo myslíte? A tiež či sa mi vráti moje "zničené" libido, prípadne,či prídem o prsia (nezväčšili sa mi veľmi, možno tak o pol čísla)....tak kočky, aké máte skúsenosti vy? ďakujem

ella

ja som nemala ziadne problemy teda moje telo sa ani nemalo z coho spamatavat, hned som dostala menstruaciu akoby som ani nikdy nebrala HAK..akurat ze tie menstruacne bolesti sa vratili

ifka

pehy ti nezmiznu,aj po vysadeni sa ti budu tvorit dalsie.veeeeeeeeeeeeelmi dlho bude trvat telu,kym sa akotak spamata.

ella

ja som mala pehy uz pred tym nez som zacala brat HAK, takze pochybujem ze je to z toho..inac pred 2 mesiacmi som vysadila HAK a prsia sa mi zmensili, zase mam silne menstruacne bolesti, plet sa mi pokazila, ale az take strasne to zas nie je, da sa to prezit:)..akurat co ma prekvapilo, menstruaciu som dostala nacas,co som pred tym nemavala a teraz mam krasny 28dnovy cyklus:o)