NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

damian

Radana, pises stale tie iste veci, a ja tiez stale tie iste. Rad by som sa Ta opytal, kolko mas zaplombovanych zubov. Samozrejme, som si vedomy toho, ze nemusis napisat skutocnost. Dufam ale, ze napises pravdu...

radana

A este by som asi mala napisat,ako to tu poniektori pisu-ospravedlnujem sa,ze som sa dala tak uniest,ale to bola reakcia na prispevok od Miry.. :)

radana

eliz,ked niekto vypusti z ust taku korunovacnu blbost,ako mira,tak si nic ine nezasluzi.Pretoze ked niekto napise,ze by sa rodic nepcha do seba od malicka klicky.. a ze chore deti sa rodia z plomb v zuboch a nasledkom ockovani,tak by mal aspon trosku porozmyslat aj nad tym,ze ked dietatu PRI PORODE nezide v mozgu na niektorych miestach hmota tak ako ma,tak to asi nebude nasledkom ockovania,alebo nespravnej zivotospravy.Ked su deti pri komplikovanych porodoch OZIVOVANE a nasledkom toho dojde k poskodeniu mozgu,tak asi tiez by mamickam nepomohlo,keby predtym zjedli 10 klickov a 2 fazule..Ked dieta dostane zapal uska a nasledne z toho zapal mozgovych blan a pri tom dojde k poskodeniu mozgu,tak asi tiez tam neboli tieto dovody na mieste.Takze nebude ma niekto presviedcat o nezmysloch,namiesto toho,aby sa zamyslel nad pravou pricinou..Damian,ja viem velmi dobre,preco ma syn problemy-jednoducho mu pri porode nezisla na 4 miestach v mozgu hmota tak ako mala a pri komplikaciach bol ozivovany.Nebolo to vinou ziadneho ockovania a ani stravy.Do detoxikacneho centra si zajdi sam ked tomu veris :) Damian,nemam rada,ked sa tu hras na nieco,co nie si..Nemas o vela veciach informacie a snazis sa vsetko zvalit na ockovanie.Najlahsie je vsade napisat-vzniklo to po ockovani..Ale to nie je pravda.Tymito tvojimi neoverenymi informaciami tak akurat ludom poskodis.Preco napriklad sportovci pri treningoch,alebo zapasoch tak zomieraju na infarkt?Ved maju spravnu zivotospravu a aj sportuju.Ze by to bolo ockovanim?Skoda ze nezasli do detoxikacneho centra..Vsetko je to co by bolo,keby..

RNG

luba, ja mam svoje sucasne vedomosti od lekarov. Takze neviem co tym chces povedat.
Zialbohu, lekarov co sa zaoberaju a predpisuju prirodne latky je mizivo malo, v USA z 700 tisic lekarov len okolo 15 tisic(1.5%) sa odvazi predpisat ci poradit pacientom prirodne doplnky.
Pricom lekari ako skupina su najsilnejsi pouzivatelia doplnkov, az 75% z lekarov pouziva potajomky doplnky.
Preco potajomky?
Lebo oficalne je prisilny tlak proti nim, aby riskovali poskodenie svojho mena v lekarskej komunite.Osobne ich niekolko poznam,,takze viem o com rozpravam.

Co sa tyka Slovenska, tam sa lekarov pouzivajucich prirodne da spocitat na jednej ruke, zatial.
Ale postupne to tam prenikne, ako to prenika sem, coraz viac lekarov sa odvazi predpisat alebo aspon poradit prirodne doplnky pacientom.
Povinnost lekara je pouzivat vsetky mozne prostriedky na to aby vyliecil pacienta, a niele tie, ktore propaguje farmaceuticky priemysel.
Kazdy priemysel je totiz motivovany hlavne peniazmi, nie zdravim ludi a to by si lekari konecne mali uvedomit, ked chcu naozaj liecit vsetkymi ucinnymi prostriedkami, ktore su zname.
.........
Ja som nikdy netvrdil, ze netreba lekarov, ale bol by som velmi rad, keby sa aj sukromne vzdelavali od svojich kolegov, ktori prisli na to, ze pouzivanie roznych prirodnych prostriedkov im pomaha pri lieceni, a to podstatne.

damian

Radana. vidis sama, ze Ti viac nepisem a stale takmer v kazdom prispevku spominas moje meno. Mam teda pocit, ze rozmyslas o tom, co ja pisem a niekde hlboko v dusi Ti to neda pokoj. Chapem, ze odkedy ma Tvoj syn problemy, snazis sa najst odpoved na otazku: "PRECO"? Ja som sa Ti pokusil tu odpoved priblizit a ukazat moznu cestu, ktora moze pomoct. Na Tvojom mieste by som sa tu prestal rozculovat a stracat cas, a vzal by som svoje dieta do centra detoxikacnej mediciny MUDR Jonasa, kde by dietatu zistili velmi lahko hladinu tazkych kovov v tele a podla toho by nasadili/nenasadili liecbu.

V opacnom pripade, ak nesuhlasis s tym, co pisem, nemyslim, ze ma zmysel, aby si tu stracala nervy. Nepomoze Ti to, ale ublizi. To som napisal v dobrom, teda to tak aj ber. Verim, ze dospejes k uvedomelemu a spravnemu rozhodnutiu, namiesto snazenia sa nadalej si ma znepriatelovat.

eliz

radana,máš problémy,tvoj syn potrebuje tvoju starostlivosť,ale prečo máš potrebu stále útočiť na damiana? Veď nech píše čo chce,je sloboda prejavu.Zdá sa že si zatrpknutá a potrebuješ sa hlavne vyventilovať,resp.odbúrať v sebe to,čo ťa najviac stresuje.Nazvať miru monštrom,to tiež nie je bohviečo od teba,ty by si seba samu ako nazvala?

radana

Damian,pokial sa s nimi len v praci stretavas a nemas ZTP blizkeho,naozaj blizkeho cloveka,tak si dovolim napisat,ze este stale nevies co je to denno-denna 24 hodinova starostlivost o svojho najblizsieho cloveka..Mira a asi aku prevenciu ma mat matka,ktorej sa narodia dvojicky a z nich chlapcek je od narodenia ZTP a dievcatko je zdrave?Zatial co dievcatko uz ako rocne beha a hra sa,chlapcek len lezi,rodicia s nim cvicia den co den vojtovku,zachvatuje...A to som sa s takymto pripadom dvojiciek stretla dva krat v nemocnici a manzelovmu spolupracovnikovi sa taketo dvojcatka pred pol rokom narodili.Takze nepis nezmysly..