NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

den

..to cloveka stve, ak na neho utocia a je presvedceny o vlastnej pravde a samo, ze si ju neda vyvratit.
Na druhej strane je tazko prijat novinky, alebo pravdu, ked bola dlho umlcana.
mna tiez nebavi sa prehryzat tymi hadkami.
Ja tvrdim, ze nie vsetci doktori su, kt.chcu skodit.
Tiez si myslim, ze ak oni davaju svoje deti ockovat, tak hadam vedia, ze co to obsahuje..myslim povinne ockovanie.Mame v rodine lekarku...
Tiez si myslim, ze clovek si potrebuje budovat imunitu a preto sa nedam ockovat proti chripke, lebo aj doktorka mi neodporucuje a aj co citam z fora, tak to len uskodilo.
Co sa tyka autizmu, tak o tom neviem, co si mam mysliet...zeby nasledkom ockovania?Dufam, ze nie.
Zase Damian ma pravdu, co sa tyka stravovania a zivotospravy ludi a prilisna konzumacia sladkeho a tucnych jedal...
O mleku som sa zase rozpravala s jednou, co robia kontroly potravin a mlieka..takze nejake zavadne,s hnisom, ci vysokou davkou ATB sa na trh nedostane.Ja mleko velmi nemusim, ale Damian ma pravdu, ze moze byt pri rakovine jeho konzumacia nevhodna.Zase puding a zmrzku si rada dam :)
A ine....
Verim aj tomu, ze sa mnohe pre vyskum zamlci, aby mohli farmaceuticke spolocnosti prekvitat na zaklade mnozstva chorych ludi.
Vzdy mame moznost vyberu.
Kazda strana ma v niecom pravdu a v niecom zavadza.
Ja si volim strednu cestu, aspon ma toto forum donutilo viac studovat a hladat aj ine nazory, ako len tie, co nam ponuka jedna strana.
Ak vacsina lekarov klame svojich pacientov, tak je to na zaplakanie a prisahu, kt. pri promocii davali, vedome porusuju...to je uz na zamyslenie a treba to riesit.
Dufam, ze sa tu budeme v diskusiach posuvat vpred a nie sa za kazdym hadat, kto kedy a co napisal.
Mna zaujima kazdy nazor, len nie hadky.

radana

Ok bambulecka,berem tvoj nazor,len by som chcela este vidiet tie urazky ODO MNA NA DAMIANA.Ja som na lekarov nepisala,ze su na hlavu padnuti..Takze myslim si,ze prehodnotit svoj slovnik by skor mohol Damian.Ale nic v zlom..Zatial stale cakam,ze mi sem konkretne Damian napise,kde som ho neslusne osocovala ako pise.Ale zase skutek utek.

bambulecka23

radana:
nic v zlom ,ale nehovor hop kym nepreskocis.Nikdy nevies ci niekto blizky(nedajboze,nezelam nikomu) neochorie na rakovinu,alebo inu chorobu a nebudes potrebovat pomoc.Ked klasicky lekari nevedia pomoct,ver mi aj Damian bude dobry.Ale po tych vsetkych urazkach uz nemusi byt ochotny ti pomoct.Tebe doteraz \"ti\" lekari pomaju,ale co ked sa na teba vsetci vykaslu,co potom?

radana

Damian,tak mi sem napis jeden prispevok,ktory som ti napisala neslusny.Lebo to uz je len skryvanie sa za slovo "osocujes".

radana

Ok,fialka,este by bolo treba to osocovanie skonkretnit.Lebo si ako obohrata platna.Minule ti barbinka napisala,aby si jej udala konkretne,kde osocuje no akosi sa to asi nedalo skonkretnit.Fialka,to s tym nickom fialka 00 je tak,ze si ho zatial pouzila len v tejto teme a v teme mary kay,kde si si tiez servitku pred usta nedala.V ostatnych temach sa skryvas za ine nicky.O Damianovu pomoc naozaj nestojim.Ked sa to ovsem pomocou da nazvat.Nic ine sa tu neopakuje,len ty osocujes,on osocuje,ona osocuje.Ale cim?Fialka-diskutujem.

damian

Fialka, zda sa mi, ze JE TO UPLNE ZBYTOCNE viest s nimi diskusiu. To sa proste neda. Bolo tu mnoho prospevkov proti tomu, co som napisal, ale boli to slusne vyjadrene nazory. S nimi sa to ale jednoducho NEDA. Tak ich nechame tak, prosim. Dakujem!

fialka 00

Radana, vsetkym sa pomocť neda, ved sa pozri na seba, niekto by ti aj pomohol, poradil, ale ty mu namiesto toho nadavas a osocujes ho.
A ja si pisem do takych tem, do akych chcem, ved aj ty pises len tu a urazas.

luba

kosa,to boli tvoje slová,že sú rodičia,ktorí sú radi,že sa im narodilo postihnuté dieťa.Neviem si ani predstaviť koľo síl potrebujú na to aby to zvládli.Ja mám tiež dve už dospelé deti,ked boli detmi užila som si s nimi dosť-sú silní alergici a starší 3x skoro zmrel nebiť toho,že máme v meste nemocnicu.Neprekrúcaj,čo som napísala.

radana

Inac Damian,co ty na to,ze mas rodinu v Azii,kde maju syna autistu a ty mu nepomozes?Sam si to napisal.Protirecis si.Najprv posielas autistov do detoxikacneho centra a potom napises,ze syn tvojej znamej rodiny v Azii berie psychiatricke lieky..