NALIEHAVA VYZVA

Príspevok v téme: NALIEHAVA VYZVA
damian

Vazeniucastnici fora! V tychto dnoch SITA vydala spravu o tom, ze v doch materskych skolach v Nitre budu deti "zadarmo zaockovane". Mnohi iste viete o politike vakcinacie a o jej vyznamnom nebezpecenstve. Tieto veci supred verejnostou skryvane. Tymto ziadam vsetkych, zastavte toto tuto spinavost na detoch! Ak poznate kohokolvek v Nitre, prosim, upozornite ich co najskor na tieto veci, varujte ich! Verim, ze sa takto informacia dostane zucastnenym rodicom a zabrania zaockovaniu svojho bezbranneho dietata. Vsetkym, ktori sa akokolvek o tuto akciu pokusia, velmi pekne dakujem, v mene tych deti!

radana

Damian,na svoju "obhajobu"voci tvojmu prispevku napisem len tolko,ze nevidim nic zle na tom,ked napisem 16 rocnej dievcine-dievcatko.Podla jej prispevkov bolo jasne vidiet,ze sa chce navazat.Tebe sa tiez nepaci,ked by ti tu niekto pisal,ze si v prispevkoch osocoval a napisal slova o nejakej smietke v oku a spine vo vlastnom,co je jasny vymysel.A na tom,ze som jej pekne napisala dievcatko nevidim ziadne ponizovanie.Tak nerob z komara somara.Uz by si mohol najst aj iny sposob,nez ze tu stale pises,ze clovek osocuje,co je loz.

na zamyslenie to damian

Pridal:
damian
19/11/2008 19:31
Niektorych z nas by mohli aj znicit ale nikdy neznicia nas system, ktory raz znici tek Kozi onkosystem na SK.

Pridal:
damian
19/11/2008 19:29
Samozrejme, nedame sa provokovat ako MUDr Jurkovic. Ten bol chudak sam. Nas je vela. Vsetko, co robime, mame starostlivo uchovane a peknucko zalohovane vo viacerych systemoch, na viecerych miestach. A tak, ak sa nam budu snazit podpalit auto, ako Dr Jurkovicovi nic tym neziskaju. Vobec nic, aj keby som v tom horiacom aute bol ja, alebo ktokolvek z nas.

Pridal:
damian
19/11/2008 19:26
...na PRAVDU...

Pridal:
damian
19/11/2008 19:25
Ortodoxni si myslia, ze teraz, ked MUDr Jurkovic odisiel do dochodku (v ktorom mal byt uz davno, mal si ho uzivat, ako ini doktori, ale kvoli pacientom ide do dochodku az teraz!!!), ze uz bude na SK pokoj. Velmi sa mylia, lebo ludia sa neposedne hmyria a netrpezlivo cakaju a PRAVDU, ktora pride a mozno uz aj klopka na dvere, aj na dvere NOU.
mimozemšťania útočia

to damian

damian
03/11/2008 20:36
Lizanka, ja mam azijsku rodinu, kde maju 18 rocneho chlapca, autistu. Ten bol uplne zdravy do 6 roku. Bol ockovany a len par dni na to "onemel". Asi sa mu zrazu zmenila genetika :-)), podla niektorych. Podla mna, ani podla rodiny, to genetika nebola. Pridal:
lizanka
03/11/2008 20:40
damian: a co s nim robia? mam na mysli liecbu Pridal:
damian
03/11/2008 21:30
Nic, davaju mu psychiatricke lieky. :-( Pridal:
damian
Včera 13:22
Osobne pozname lekarov ktori liecili a vyliecili autizmus ako aj epilepsie vysokymi davkami vit C vnutrozilovo, napriklad

damian

Pridal:
deeee
Včera 10:27
Nazdarek, po ockovani proti chripke s nou teraz bojujem...ale ja sa nedam, ja som silna a taka chripka ma nepolozi:o))))
Dala soms a proti nej zaockovat pred dvomi tyzdnami a prisla som na to, ze som alergicka na to ockovanie, lebo mi pri mieste vpichu zostala hrca a cerveny flak.Takze mi doktorka odporucila uz sa nedavat ockovat proti chripke. A teraz lezim doma, pijem cajik a mam obviazany krk s modrou satkou(dakujem panci, vzdy na teba pomyslim, ked si ju davam)
Pekny dnik vsetkym

kosa

pozorovatel,
na druhej strane tie tzv utoky su velice spospesne.
vlasne potrebne. su jak vysokooktanove palivo-malo ale kvalita.

pozorovatel

Kosa ano je to tak! Kazdy ma narok na svoj nazor. Damian ho nikomu nevnucuje,
nikoho nenapada. To len niektori prispievatelia nezvladaju diskusiu a prechadzaju do osobnych utokov.

damian

Na jednej strane sa idem rozpucit od smiechu, ked citam KOSU, ale na druhej strane je mi do placu z tej ubohosti, ked si to ktosi dovoli ineho oslovovat ako "dievcatko". Ani by ma vo sne nenapadlo niekoho diskriminovat kvoli veku a uz vobec nie takymto podradnym sposobom. Radana, skutocne potrebujes pomoc, cim viac pises, tym viac sa to len potvrdzuje. To, ze tu oslovujes lizanku ako "dievcatko" svedci o Tvojom vnutronom pristupe k mladsim. Dost ma to zarazilo...

kosa

pozorovatel,
nezastavame sa Damiana, ale toho aby uz raz a na vzdy SLOBODA NAZORU bola normalna vec na SK akym je napr dychanie, a aby za SLOBODU NAZORU na SK ludia neboli sikanovani.
do ze sa nazor Damiana len tak cirov nahodov zhoduje z nazormi ludi ktori chcu zmenit veci podozrivo zabehane, je uz ina vec.