predsudky alebo odôvodnenie?

Príspevok v téme: predsudky alebo odôvodnenie?
ok32

Mám 20 idem na výšku. Pred nejakým časom som sa dokázal zabaviť a dokonca by som aj chcel chodiť s nejakú napr. čašníčkou. Bolo mi fajn nič ma netrápilo. Treraz keď som sa trošku viac začal vzdelávať akoby som začal mať predsutky k takým ľudom, babám. Nedokážem si predstaviť, že by som chodil s babou čo má len učňovku aj keby bola neviem ako pekná a milá.Idem sa zoznámiť s nejakou babou zistím, že je napr. čašníčka a už úplne stratím o ňu záujem. Je to normálne? alebo mám len nejaké predskudky alebo čo? Chodil som z jednou babou z gymla veľmi múdra a od vtedy si baby s obyčajným vzelaním nevšímam.Bojím sa, že by to neklamaplo, bol to exogamický vzťah. Môžu aj takéto vťahy fungovať? Ja myslím, že nie som realista ale môžem sa mýliť a preto vás žiadam o radu.

rebe

To nie su predsudky, ver mi ze su rozdiely ked komunikujes s babou co vystudovala vysku a s ucnovkarkou... bez debaty a nikoho sa tym nechcem dotknut.. Ale co sa tyka ludskych kvalit, primarnych hodnot, tak ta ucnovkarka moze prevalcovat vysokoskolacku, je to individualne..

[zruseny12]

...myslim,si ze ked sa maju mat dvaja radi,je to jedno,ci ma vysoku ci ucnovku...
...asi si trochu hore nos,lebo inak by si takto nerozmyslal,a niekto z nizsim vzdelanim moze byt 100xlepsi ako vzdelani a naopak...aj ty si este skolu neskoncil.../pravdaze ti to ani neprajem.../a nevies este,co ta caka...