Duktektázia prsníka

Príspevok v téme: Duktektázia prsníka
evaz

Prosím Vás o názor k operačnému zásahu do prsníka pri Duktektázií prsníka.
Po viac ako 10 roč. užívaní hormónov v dôsledku odstránenia vaječníkov a asi 3 ročnej dobe od ukončenia používania hormónov mam výtok tmavej tekutiny z prsníka. Pred 3 mesiacmi mi zistili a teraz pretrváva asymetrické výrazné rozšírenie duktu s homogénnym intraluminálnym obsahom.
Záver Usg vyšetrenia bol : Duktektázia, Reziduálny žľazový parenchym, Ide o nález BI-RADS kategórie 2 - benígny nález.
Uvedený problém ma psychicky deptá, preto Vás prosím o radu.

mariaj

nedavno mi moja znama rozpravala,ako chodila s prsnikom az k onkologovi.Mama jej poradila,aby si nan prikladala obklad z varenych zemiakov v supke.Ona tvrdila,ze si prsnik mocila v tej vode,vzdy povytlacala z neho,co sa dalo,Pomohlo a nechodi s nim uz nikde.Bolo to dost podobne.Alebo by mohol pomoct obklad z kaktusu aloe aborescens/stromcekovy kaktus.namiesto tohoto kaktusu sa moze pouzit skalica strechova/ludovo skalna ruza/Este sa da najst.Rozdrvit nekovovym predmetom dat medzi gazu,prilozit,prikryt mikroten.sackom a este prikryt frote uterakom.6krat denne na pol hodinu
Prikladat aj praslicku rolnu .Naparit domaka nad parou a nachat prilozene kym praslicka nestvrdne.tu istu praslicku mozno prilozit az 6 krat.Vyskusaj .Drzim palce