spigmentovany nechet

nechtik

jasne monika chapem diky moc no vies ona to ma od narodenia ale ja to mam rok tak mi to pride divne neviem preco ..no aj ked sa nebude s tym dat nic robit ale chce vediet pricinu alebo tak ci sa to aj nahodou neda..este raz vdaka

moniqa87

ona to ma na ruke na palci a tak, ze doslova polka vyrazne hneda a druha polka vobec, ale ona s tym vyrastala a nikdy jej to neprekazalo... ale ako vravim, ak sa s tym aj da nieco robit, najskor sa obrat na koznu, ja o tom prehlad nemam, kedze sa s tym nezaoberam

nechtik

jajka no bakterie ale rok aby tam boli a niako to neboli ani nic len to je hnede..a berem akurat antikoncepciu a s chemikaliami nerobim uz to mam rok

nechtik

jajka ja nefajcim ...takze neviem no ale dakujem za rady urcite sa oypatm koznej..a monika jasne ze lakujem ale tak viem ze to tam mam :)a neako by som sa chcela toho zbavit pre dobry pocit a ake to ma tvoja kamoska ? dik

jajka001

žlté alebo hnedé nechty: býva následkom fajčenia, práce s chemikáliami či užívaní niektorých liekov. Tiež dôvodom môžu byť bakteriálne infekcie

moniqa87

no take co popisujes ty, ma moja kamaratka uz od detstva a doteraz sa toho nezbavila, takze dost pochybujem, ze je na to nejaky normalny a hlavne cenovo dostupny prostriedok... inak ked ti to tak vadi, tak preco si nelakujes nechty aby ti to tak nebilo do oci? alebo len ten jeden nejakou prirodzenou farbou?
aleho sa teda opytaj kožnej lekarky ci sa s tym nieco da robit