Zeny poradte

lizinka

no..ja mam 26, ale pozensteli muzi su mi nejaki cudzi..na chlapovi musi byt nieco chlapske..ak je celkom oholeny a vyumelkovany, nagelovany, tak mi to pride az nechutne..mne sa osobne nepaci, ked si chlap holi podpazusie..jedine v rozkroku by si to mohli skracovat, pripadne uplne oholit, ale nohy a hrud..to uz je moc..v tejto dobe sa muzi coraz viac chcu podobat zenam a zeny muzom..je to divne..

68

...zamysleli ste sa niekedy nad tym,ze ked sa nejakym sposobom zmeni doba atd.a nebudete mat na ziletky,alebo pomocky na holenie,ako budete vyzerat?lebo clovek nikdy nevie,co bude...

luluja

urcite, ze ano ;-) netreba to prehanat, ale aspon z casu na cas udrziavat, nech to nie je ako v pralese... co sa tyka holenia noh, to sa mne osobne na chlapoch dost nepaci... aj ked ja som tiez z tych co prekrocili tvoj vekovy limit ;-)

aaaaaaaa

jasnacka, je to vec vkusu :)
podla mna vseobecne by sa nasi chlapci mohli starat trosku viac o seba, nemyslim tym zrovna aby vyzerali tip-top a cukrikovo, len sa oholit, upravit vlasky, nechty (neznasam spinave nechty) dbat viac na to co si oblecu a tak. staci sa prejst smerom na "zapad" a asi vies o com hovorim ked tam vidis tych chlapov, je to dost rozdiel. ale to je uz ina tema (ktoru mozno niekedy zalozim :)