Zeny poradte

moniqa87

aaa, ved nevravim, ze sa to tebe pacit nemoze, ale to mi uz osobne nepride na muzovi vobec prirodzene, pretoze tam sa uz nejedna o cisto hygienicku vec, je to len otazka vkusu...
btw, ja moc modelov a takych cukrikovych chlapcov nemusim, mozno to bude aj tym...

aaaaaaaa

ale zober si ako to vyzera ked je chlap vyholeny a ma chlpaty zadok a nohy ako opica. neboj, maloktory chlap si holi nohy, je s tym strasna robota, ale mne osobne sa to paci, dobre to ukaze pri vysportovanej postave. akurat modeli to maju povinne :)

moniqa87

no tak ale aby si chlap holil aj nohy, to sa mi uz osobne nepaci, ostatne je uz samozrejmostou, no tie nohy... hmmm, kazdeho osobna vec, mne by sa to nepacilo

aaaaaaaa

jednoznacne oholit vsetko co sa da - vratane noh, zadku a predku (mimo vlasov na hlave). dnes uz trend ludoopa neobstoji, treba sa o seba trosku starat.

moniqa87

hhh, obmedzene len na teenage? no nic, aj tak odpoviem, myslim, ze je to uz v dnesnej dobe prirodzene, je to aj hygienickejsie, takze ja osobne som za, aj ked som presiahla tvoj limit, lebo mam az 21, ale ked ziadas zeny, tak ti aj zeny odpovedia a nie len dievcence... papa