Antikoncepcia, sex, menštruácia

.....

Dobry podvecer , chcela by opitat , uživan antikoncepciu uz dlhsie , a pred 3 dnami , mi dosli dabletky a az dneska som dostala kramy . a robili sme to z pratnerom a zostalo to vo mne je moznost otehotniet? Prosim rychlu odpoved

kalibra

dobry ja by som sa chcela informovat.mala som pohlavny styk ale beriem gulocky na vytok a bolo pisane ze je nevhodne mat pohlavny styk ked sa beru je mozne ze by som bola tehotna?dakujem

Ondercova

v utorok som začala prvikrat brat antikoncepciu vten den som dostala aj menštruaciu som chrane od prveho dna ked som v utorok zobrala prvu tabletku a vo štvrtok som mala s partnerom nechraneny styk prosim odpovedcte mohla som otehotniet???

topolka

Ahojte, ostalo mi dvojmesacne balenie Yasminelle, tak ak mate niekto zaujem napiste mail na petka.top@gmail.com, cena je 20 euri.
bratislava

topolka

Ahojte, ostalo mi dvojmesacne balenie Yasminelle, tak ak mate niekto zaujem napiste mail na petka.top@gmail.com, cena je 20 euri.
bratislava

........

chcela by som sa opytat ze beriem antikoncepciu 10 dni a ze po kolkych dnoch mozem mat s partnerom nechraneni pohlyvny styk... dakujem .... piste rychlo ...co najskor... dakujem ,...

yasminelle

Koncim s antikoncepciou, ostali mi dva original zabalene blistre HAK Yasminelle. Predam ich kocke (najlepsie z BA a okolia), ktora ju uziva za vyhodnu cenu - spolu za 650 Sk. Kontakt: 0904 644 275