aka ceruzka na oci je najlepsia?

kikina

ja sa pripájam k zástankynám maybelline expresion kajal- velmi lahko sa nanáša, a ani sa veľmi nerozmazáva. Za tú cenu - u mňa to bolo 180Sk - je to naozaj dobré. Značku maybelline som si celkovo obľúbila. Ale keď sa mi minie, idem si kúpiť GOSH. Napísala tu niektorá cenu? Prosíím . Najhoršie skúsenosti mám s Miss Sporty- po hodine som uz cela rozmazaná:(

malemaciatko

no mozno ich maju dobre to neviem..neskusala som..len viem, ze taky cistic na ruru cisiitil dobre, dokonca rozozral aj gemene rukavice na cistenie:D

malemaciatko

fuuuh amway este existuju???sa cudujem, ze este nezkrachovali s ich multilevelom..za cias ked sme mali ich znacku doma..predavali este iba citsiace veci a teda riadne sajrajty to boli..vraj obal sa do 3 rokov rozpadne po 6 sme ho zo zahrady vyhodili este cely(sme testovali ci je to pravda)

lesslie

ahojte pre mna je najlepsia cierna ceruzka z amway, je draha ale kvalitna, najmaksia k ceruzka aku som kedy mala.Najlahsie sa nanasa ako akakolvek ina, nerozmazava sa, drzi celz den a je vysuvacia, a na druhom konci ma aplikator na tienovanie

gracy44

jednoznacne loreal fakt najlepsia aku som kedy mala ale je dost draha neviem ako tu lebo ja som ju kupovala v duty free a vyslo to na nase tak 300 sk tu to bude asi 400