Zubná protéza

renata5

Sandy myslim, ze mozes byt kludna, moj brat ma zubnu protezu a jeho zena o tom ani nevie. Chcem sa Ta opytat, kym Ti ju vyhotovili chodila si bez zubov?

gabiana

Sandy buď kludná nezbadá to.Ja mám protézu 3 roky a manželovi to nevadí,ani neprekáža.Prajem Ti všetko dobré.

sandy...

ja mám 24 rokov a mám hornú protézu. Iné východisko nebolo. Neľutujem , zvykla som si, a je veľmi pekná. Nikto to nezbadá. A nikto to okrem mojich rodičov nevie. Je tomu už pol roka.
Ale mám jeden problém: spoznala som jedného úžasneho priateľa. Myslíte, že pro bozkávaní zistí, že mám umelé zuby? Zuby sú ako moje, len to podnebie... Prosím povzbuďte ma, lebo sa kvôli tomu trápim. Spozná to?

jurco

No mozno nie je presne vyhotovená,ono vravia,ze najlepsie je protezu vsadit hned po vytrhnuti zubov, ze odlačky sa spravia skor ako sa zuby vytrhnu, este z povodnych zubov s potom sa robi proteza, a vsadi sa hned po vytrhnuti zubov, ja mam este svoje, ale tiez su nie v najlepsom stave, tak preto som zareagoval, lebo zvazujem si ich dat vytrhnut,je to asi individualne, ako si kto zvykne. Preco si tak skoro prisla o zuby?

cica

AHOJTE MAM 29r A UZ 5r PROTEZU VRCHNU....A DOTERAZ SOM SI NEZVIKLA A MUSIM SI JU LEPIT...A ESTE AJ TO LEPIDLO CO SOM POUZIVALA NIKDE NEMAJU..TAK SOM Z TOHO HOTOVA...

kasandrita

Ma niekto protezu spravenu na pevno ukotvenu v dasne, lebo ja mam dost problem s to svojou a uvazujem a onieco takom,len neviem ci sa to da u nas spravit

hermina9

No. ja za seba možem povedať, žesom si celkom zvykla i ked so spodnou mam trochu problémy, ale ked si ju lepim tak to drží.Vraj sa to da upevniť aj na pevno ta proteza, len neviem ako a co by som musela podstupiť