Chudnutie, prečo to nejde?

Príspevok v téme: Chudnutie, prečo to nejde?
elis

Mám za sebou obdobie any, mie a posledny mesiac neskutočneho prejedania. Počas tohto prejedania som pribrala 3-4 kg ktore chcem zhodiť. Rozhodla som sa že nie hladovaním, le zdravo a predovšetkým sa chcem dostať z bulímie. Snažím sa ale nejak to nejde? Môže byť príčinou to,že telo je zvyknuté na chudnutie hladovaním?alebo prečo? Tu je môj zvyčajný jedálniček:)

R 5:00 - ovsene vločky s ovocim+polka
jogurtu activia Lahka a fit:D
Pohar vody, pohar čaju Pu-erh
D: - nedesiatujem, ale byva to 0,5l
zeleného čaju počas školy

O: - zeleninový šalát uhorka+
pradajka+paprika

Ol: - väčšinou nič

V : - Probio drink, jablko
Počas dňa sa snažím vypiť dostatok vody, zeleny čaj, pu erh. Celý deň som v zhone ale na cvičenie mi už veľa času neostava. Cez prazdniny som cvičila každy deň 3h..:( Poraďte prosím

majkaaa

Presne tak,stále hladuješ.To čo tu píšeš,je strašne málo,máš spomalený metabolizmus. Ak chceš schudnúť,jednoznačne treba do jedálnička pridať bielkoviny.Nesmieš jesť jednostranne,treba jesť pravidelne,v troj-štvorhodinových intervaloch,pridať pohyb.Telo si musí zvyknúť,ak mu nedopraješ a budeš ho naďalej týrať,môžeš na to neskôr veľmi doplatiť.

hanaaa

toto ze je zdravy jedalnicek podla teba? ved stale hladujes! teda ty mozno nie, pretoze telo je zvyknute.. ale spomalila si si sakramentsky metaboluzmus, a jeho zrychlenie ti teda fest potrva.. do obeda by som zaradila nejaku bielkovinu(masko, rybka, syry..) a mozno aj sacharid (ryza, zemiaky..).. ak to das bez sacharidov, pojde to lahsie.. ale budes hladnejsia.. pretoze hlavnou zasycovacou latkou je ten sacharid.. ale tak z tvojho jedalnicka usudzujem, ze TY by si hladna teda nebola.. tak vyskusaj.. a medzi tymi 3 hlavnymi jedlami skus nieco zjest.. aspon nejaku zeleninku.. aby malo telo pravidelny prisun zivin.. ale pojde to pomaly v tvojom pripade...
ale jedna vec je velmi pozitivna.. je skvele, ze sa chces dostat z bulimie.. tak ti zelam vela stastia a drzim palceky !!

elis

Tanicka1 myslíš že je to málo? Pre mňa je to momentálne dosť . boli časy keď to bolo 1 jablko za deŇ a 4kg za tyždeň dole. A potom som začala jes5 normalne 5 krat denne ako normalny človek a každy deň +1kg. Ale k tomu sa už vracať nechcem chcem byť zdravá a mať konečne aku-taku postavu.:)

...

do svojho jedálnička musíš zaradiť všetko, bielkoviny z mäska, škroby, uhľohydráty... telo to potrebuje.
A bude ti trvať dlhšie kým si na to zvykne.
metabolizmus je spomalený. boli časy ked nemal čo spaľovať lebo si nejedla, a boli časy ked si veľa jedla a telo to nestihlo spracovať. Chce to čas. A nie týždeň dva... ale omnoho omnoho dlhšie

tanicka1

pretoze jest stale malo, po takomto jedalnicku nieze si telo znova bude ukladat ale coskoro sa ti zase dostavi prejedenie

kikulka

prečo?lebo si svojmu telu dala už poriadne zabrať a tak teraz nečakaj,že začne pracovať normálne...to ešte potrvá