prezradiť, že som panna?

shelka

kla.ra: no kazdy ma svoje osobne veci a urcite sukromie, povedali sme si ale nepytal sa na pocet sexualnych partnerov, len vie co som mala ja a ja co on aj ked on bol teda skusenejsi..snad to raz zo mna vybehne a dozvie sa :)
kajka: no vidis a predsa nespoznal..nebola som tazky oriesok ;)

kla.ra

shelka: povedz mu to, urcite ho to prekvapi a podla mna aj potesii :) to vazne este nevie? ani sa nepytal, s kolkatimi si predtym bola? povedz mu to...napr. "ja som taka rada, ze yrovna ty si bol moj prvy a ze len s tebou som zacala spoznavat take pekne veci "

shelka

ani ja som to mojmu nepovedala prvykrat, ale neplanovala som to nepovedat a ani to na neho hned vybafnut ale volny priebeh a nakoniec to bolo vsetko take spontanne, ze som to ani nepovedala..na zaciatku som sa tiez obavala aby si nemyslel nieco o mne ked som bola este panna (mala som 21) Sme spolu uz skoro rok a pol a stale to nevie a tiez som myslela, ze mu to raz poviem ked pride spravny okamih..ale este stale nic a bohvie ci mi aj niekedy uveri ak to poviem, lebo pripadala som mu dost skusena ;)

ritta221

POWEDZ MU TO... URCITE TO POCHOOPI A BUDE SI TA WIACEJ WAZIT :) MOJ BOL STASTNY :) BOL TO MOJ SPRIEWODCA SEXUALNYM SWETOM A UROBIL ZO MNA NYNFU :D

achjajjaj

ja som nechcela, aby bol nervózny.... že má pri sebe pannu... ale na nič neprišiel, prišla som na to, že som veľmi vášnivá. Ale máte pravdu, poviem mu to - len neviem kedy, musím si počkať na ten správny okamih

n..

aj tak si mu to mala povedať alebo po tom že láska vieš že ty si bol môj prvá a uvidíš ako by ťa vyobýmal.... ved je to práveže pekne

achjajjaj

nepýtal sa nič..... tak som nič ani nepovedala :D ale aj tak bol veľmi nežný, vôbec to nebolelo, ani som nekrvácala, tak na to ani neprišiel