Potrebujem surne poradit,prosiiim!!!

Príspevok v téme: Potrebujem surne poradit,prosiiim!!!
neviem:(

Zdravim,mam 18r a bol som teraz po prvykrat s dievcatom v posteli.Nemali sme pohlavny sex.Lezali sme vedla seba a ona na mne a bozkavali sme sa.Velmi casto sa mi pri nej postavil penis a casom sa mi vytvaral taky neviem ako to nazvat ,,mastny povrch´´ na zaludi ako keby to bol ejakulat,ale neviem ci to bol ejak...Tak som si to poutieral(mal som to iba na zaludi).A potom ked som sa isiel vymocit tak som mal taky pocit,ze sa mi tazko moci,no vymocil som sa,ale potom mi z penisu vysisla troska husteho ejakulatu,mno a pobolievali ma obidve vajcia.A teraz mam pocit,ze sa mi stale vytvara ten povrch na zaludi...Tak neviem ci to je normalne,ked som nemal este pohlavny styk a takto som bol s dievcatom po prvy krat.PROSIM PORADTE MI CI TO JE NORMALNE ALEBO MAM S TYM NIECO ROBIT!!!
e-mail omfg6661@azet.sk alebo mi napiste sem. DAKUJEM VOPRED

fgfhsghg

Pripajam sa k chruscokovi a neboj sa. ja som to mal od 14 a tiez som tomu nechapal. je to príroda. Zo mna to tieklo. V starsom veku to prejde a budeš rozmýšlat odkiaľ príst k takemu materialu hlavne vtedy ked ho bude stavenisko najviac potrebovať .

chruscok76

Este pred ejakulaciou, ked je muz vzruseny, vychadza z neho tekutina, ktora sa nazyva aj kvapka tuzby. Je to uplne normalne, nieco podobne ako ked je vzrusena zena vlhka. Nemusis sa bat. Mimochodom aj tato kvapka tuzby moze obsahovat spermie,cize treba davat bacha aby sa nedostali do partnerky, pokial nechcete babatko

nebojsa

to je normal, proste si bol vzruseny a vtedy si aj "vlhky". to ze ta boleli "gule" je tiez normalne, jedine co na to pomaha je vypustit ich obsah :) teda nech ta baba spravi alebo sa sprav sam a prejde to

neviem:(

Ten ,,mastny povrch´´ sa mi aj teraz robi,ale nie tak rychlo ako,ked som bol s dievcatom.Dufam,ze to nieje nic vazne.Prosim poradte