Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa NORMALNE stravovat na intraku?

Príspevok v téme: ako sa NORMALNE stravovat na intraku?
fialocka

Ahojte, doteraz som byvala doma, no prestupila som na inu skolu a byvam na intraku. Mam svoj "rezim" co znamena asi 3 jedla denne, na obed pripadne veceru potrebujem mat nieco teple, co ma zasyti, doda mi energiu a pocit, ze som najedena. Ak to nemam, som nervozna, nesvoja. Proste zeleninovy salat alebo len polievka pre mna tieto poziadavky nesplnaju :(( Co jedavate vy? Nejake rady? Vopred za ne dakujem a prosim vas, neraddte mi "proste sa prisposobit", pretoze bez mojho "rezimu" to nezvladam... :)

svetlana6

noo ja som mavala napr. skolu vacs. tak, ze som obedy nestihala. tzn. jedalen vydavala obedy cca 3 hodiny, a ked mas pocas tych 3 hodin prednasky.. :( , tak si rada ak stihnes cez prestavku vlassky salat.

kamy

sveltana6: Ale da sa aj na intraku normalne stravovat. Len si to treba vediet zariadit. Ja mam na ranajky nejaky rozok alebo chlieb s niecim, ak nemam doobedu skolu, tak si dam aj desiatu (jogurt, ovocie), obed mam v jedalni (normalne varene jedlo aj s polievkou) a vecera tiez nejaky rozok, chlieb. Takze da sa to :-)

svetlana6

odporucam tiez jedalen (aj ked ani tej sa neda vzdy prisposobit), pripadne su take lacne restiky, kde zozenies lacne menu (podla toho kde studujes) a dalej odporucam navarit si doma, zobrat na intrak a ohrievat v mikrovlnke. chladnicku mate urcite. ale tu su vsetky rady nanic, pretoze viem, ze normalne sa stravovat na VS sa aj tak NEDA!

fialocka

nie nie ja som to nemyslela tak, ze musim mat 3 velke jedla za den :) Ved ja viem, ako sa spravne stravovat. Skor ze vdy musia byt ranajky, a na obed alebo veceru nejake teple jedlo. Jasne, ze si varim, ale zas nemam tolko casu aby som 1,5 hodiny vyvarala a jedla ako doma. Skor ak mas nejake konkretne napady :)

fbfbf

a preco si nieco neuvaris? napríklad kuracie maso, ryzu, rizoto.......stridat, ved predsa je vela jedál a aj zdravych ktoré mozes vyskusat a tri jedlá za den a poriadne sa najest, to neni dobre.
radsej 5 jedálô denne a to sýte ranajky, lahká desiata: ovocie, jogurt, sýty obed,
lahký olovrant - ovocie, oriesky, a lahká vecera ktorá nezatazi trávenie, najme pred spaním asi 2 hodiny nejest, a tá lahká vecera - kuracie prsia, zelenina, alebo rizoto, alebo nejaké volské oko....
je tolko variácii a aj zdravých...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.