vztah bez sexu

Príspevok v téme: vztah bez sexu
ivan1236

Mam priatelku s ktorou som uz dost dlho.5rokov.Ja ju mam stale rad ale stalo sa nieco medzi nami. Neviem co ku mne citi,lebo ked som sa pztal co sa stalo nedostal som ziadnu odpoved.Sex sme uz nemali davno.viac ako polroka.Myslim ze ma uz nechce a nevie mi to povedat.Da sa vydrzat tak dlho bez sexu? Lebo ma napadlo uz ze ma niekoho a nevie to povedat.

nela

Ahoj Ivan. Myslim ze aspon trochu chapem ako sa citis, lebo momentalne prezivam cosi podobne, aj ked vlastne nie to iste. Mam priatela (sme spolu 3tí rok) no on sa v poslednej dobe velmi zmenil. Kedze sme obaja z ineho mesta, fungujeme viacmenej na dialku, ale da sa to zvladnut, kedze sa vidime obvykle 2-3 dni v tyzdni. V poslednej dobe sa ale vidame coraz menej (nevideli sme sa uz vyse 3 tyzdnov). Chapem, ze obcas jednoducho nase povinnosti nepustia (ja i on toho mame dost)ale... Predtym sme si volali kazdy den ked sme neboli spolu, pisali kazdy vecer na ICQ, vzdy bolo o com. V poslednej dobe si takmer nemame co povedat. Obaja sme neskutocne tvrdohlaví. Pred 3 tyzdnami ma odbil s tym ze sa uci na skusku a teda sa neuvidime. To by bolo ok, pochopim, ale od vtedy presli uz 3 tyzdne a on sa ma ani raz nespytal ohladne planov na vikend, ci pridem, ci ma prist on... Nic. A mne moja hrdost nedovoli spytat sa ho na to (asi je to zvlastne ale je to tak- zo zasady sa nedoprosujem). Uz presiel tyzden bez akejkolvek nasej komunikacie a on nie je schopny poslat mi jednu sms, ci zavolat, napisat... Nerozumiem jeho spravaniu. Pred par mesiacmi sme mali mensiu krizu, kde som mu jasne povedala co vsetko mi vadi (ze sa mi zda ze akosi straca zaujem co sa tyka mojej osoby a vytkla mu, ze jeho spravanie nie je celkom normalne, ze to jednoducho nemoze fungovat tak, ze ja som stale ta ktora sa ozve, zavola a jasne som mu dala najavo ze ak sa to nezmeni, je koniec. rozchod rezolutne odmietol. tyzden sa fakt snazil, bol z neho zasa pozorny priatel...A potom akoby utalo... Je to zasa po starom. Urcite je to aj moja vina, tento extrem kde sme to dohnali a ze som rovnako tvrdohlava ako on, ale povedala som si ze tentoraz neustupim a neozvem si. Tyzden o nom nic neviem. A strasne ma boli jeho nezaujem. Uz par tyzdnov mam depresie, budim sa v noci s tym, ze chcem prec z toho vztahu, chcem aby uz bol jednoducho koniec, pytam sa sama seba o co dopekla mu ide? Neuvedomuje si aky je podla mojho nazoru trapny? Ved ak to citi tak, ze uz so mnou nechce funguvat, preco sa jednoducho nerozideme? Neviem dokedy vydrzim takto fungovat a neviem ani ako zareagujem ked sa stretneme. Pravda je taka, ze keby som ho este stale nelubila, tak s nim uz davno nie som. Netusim ci ma nejaky problem, a ak ho ma, preco o tom so mnou nehovori. Preco sa predomnou takto uzavrel a co to ma cele znamenat?

ivan1236

hmm. Vecernica .teraz sa venuje svojej novej firme tak mi moze povedat za je to tým.Teraz tu hodinu pravdy asi tazko najdem pre zaneprazdnenost.a ja nechcem robit natlak ale uz to nemozem vydrzat,chcem to vediet ako toje. mozno mas asi pravdu.Ja by som to povedal na rovinu hned.To viem urcite.

vecernica

no tak to je jasene.ked obcas neberie telefon....ked som bola zla....iez som nebrala telefon ,lebo nebola som sama,,,Zeny sa boja obcas povedat ze ma ineho,,boji sa ze ta to viac zrani a mozno si novym vztahom nie je uplne este ista,,a dufa ze sa to nejak vyvinie,,a uvidi sa.Na tvojom mieste by som skusila si s nou zahrat na hodinu pravdy a naznacit jej ze,,tusis ze niekoho ma a ze bude lepsie ak to povie na rovinu.Proste skusit jej pomoct trochu s pravdou von, ak to bude rozhovor kamaratsky a nie pod natlakom tak sa otovri a povie ze je trebarz zamilovana do niekoho ,,atd.Drzim palce, ale myslim ze je uz neskoro...

zberatel

Pokial nie je frigidna? alebo sa jedná o iní zdravotný aspekt.Za iných okolností to nie je normálne.Zrejme je na teba citove priputaná- nostalgia.

ivan1236

no jednoducho sa zacala akoby som to povedal - odtahovat - ale mozem za nou prist,komunkuje so mnou ,niekedy viac niekedy nebere telefon. Tak preco nepovie ze na mna kasle a aby som neotravoval.

wowo1

otazka je preco ste nemali sex? ty si nenaznacil ze chces s nou sex tak dlho? ak ona odmietala, tak ta asi berie uz ako kamarata. Nie je to prirodzene,za tym nieco ,teda niekto iny je [podla mna na 90 percent

for4

ja osobne by som pol roka nevydrzala a to ze ma druheho je jedna moznost, druha moznost moze byt nejake ochorenie...vytok, kvasinky..