Bez kamaratov...

Príspevok v téme: Bez kamaratov...
smutna18

ahojte. mam 18 a strasne ma trapi ze nemam ziadnych kamosov...viem, ze by som aj mohla mat, ale taki ludia ako teraz vacsina je mi leze na nervy..vsetci piju, fajcia a ked clovek taky nie je tak ho nemaju radi...nepoznam uz fakt ani jedneho cloveka ktory by to nerobil..s ktorym by som mala nieco spolocne..stratila som mojho najlepsieho kamarata, lebo sa zmenil..zmenili ho jeho novi kamarati.. zacal pit, blbo sa spravat... zabudol na vsetko co sme kedy prezili...povedal ze sa zmeni a ze zije uz inym zivotom .. :-( teraz je mi z toho hrozne..boli sme kamosi na zivot a na smrt a on sa takto zmenil.. :-((stale sa musim kvoly nemu trapit!!! viackrat som sa pokusala aby konecne bol normalny, aby bol taky ako predtym ale on povedal ze nie..jeho to nebavi :-(( zabudol na vsetko co sme prezili, ako som mu vzdy pomohla ked nieco potreboval, ked bol smutny, trapil sa a on sa takto ku mne zachoval :-(( robim asi blbost ze sa mu stale podriadujem, ze mu hovorim a vypisujem ze nech je taky aky bol predtym..je to marne :((( bojim sa ze uz nikdy nebudem mat takeho kamosa ako bol on...:-((( terajsi ludia su hrozni.. tu sa tak lahko nenajdu kamarati..jedine taki na spolocne opijanie sa, chodenie do baru a tak..ale naozajstneho kamarata asi nikdy nenajdem.. .-(( prosiiim pomozte mi, co mam robit?? mam sa kvoly nemu trapit?? mam dufam ze bude niekedy normalny??? ako najst kamaratov??

anavicka

no je fb aj pokec navykovy to mas pravdu ... ale j asom rada ze tam som lebo mi je smutno a takto som aspon v kontakte a rada by som sa sa zoznamila s nejakymi normalnymi babami hlavne nie namyslenymi ale baby budte vesele a pohodove ja mam 23...

hoplala

aj ja sa pridavam..kamosky sa mi rozutekali po svete a mne je akosi smusto..ak je tu nejaka fajn holka z bratislavy, co by sa chcela stretnut, budem rada :-) (mam 22)

TakJe

Ahoj, neviem, proste to tak je. Realny svet sa mi akosi vzdialil a vzdaluje sa uz aj ten virtualny. Nemam fb a ani nechodim na pokec - pride mi to zbytocne a navykove, tak radsej nie.

anavicka

baby ja som na tom podobne prestahovala som sa do ba a nemam tu nikoho kamaratov ziadnych som s toho psychicky na dne podme sa spojit

Renka753

presne tomu chapem, ja mam 18 rokov, chodim na gymnazium a tiez som v skole uplne sama, kazdy den v skole cez prestavky pocuvam kto sa kde opil, vsetci sa chvalia a porovnavaju kto je "lepsi", aj ja som kedysi mala kamosky ale teraz som uz uplne sama, aj som pomaly zabudla ake to je ked mozes ist von s niekym a len tak sa smiat a mas pocit ze za tebou niekto stoji a ma ta rad.
Anonymony :to s tym sebavedomim mas pravdu, aj ho mam niekde pri nule, pritom som si ista ze kazdy z nas co tu pise nieje nudny, pave naopak, skor asi len tuzime po niecom skutocnom a nie len po pretvarke.

ashley96

hmm je to smutne ked človek si nevie najst priatelov. len treba hladat a hladat a nesediet doma ale ist medzi ludi :)) no a ja by som tiež rada spoznala nejaku fajn babu (alebo aj chalana:D) lebo len prednedavnom sme sa prestahovali do žiliny a nikoho moc nepoznam(mam 16) :))