Bez kamaratov...

Príspevok v téme: Bez kamaratov...
smutna18

ahojte. mam 18 a strasne ma trapi ze nemam ziadnych kamosov...viem, ze by som aj mohla mat, ale taki ludia ako teraz vacsina je mi leze na nervy..vsetci piju, fajcia a ked clovek taky nie je tak ho nemaju radi...nepoznam uz fakt ani jedneho cloveka ktory by to nerobil..s ktorym by som mala nieco spolocne..stratila som mojho najlepsieho kamarata, lebo sa zmenil..zmenili ho jeho novi kamarati.. zacal pit, blbo sa spravat... zabudol na vsetko co sme kedy prezili...povedal ze sa zmeni a ze zije uz inym zivotom .. :-( teraz je mi z toho hrozne..boli sme kamosi na zivot a na smrt a on sa takto zmenil.. :-((stale sa musim kvoly nemu trapit!!! viackrat som sa pokusala aby konecne bol normalny, aby bol taky ako predtym ale on povedal ze nie..jeho to nebavi :-(( zabudol na vsetko co sme prezili, ako som mu vzdy pomohla ked nieco potreboval, ked bol smutny, trapil sa a on sa takto ku mne zachoval :-(( robim asi blbost ze sa mu stale podriadujem, ze mu hovorim a vypisujem ze nech je taky aky bol predtym..je to marne :((( bojim sa ze uz nikdy nebudem mat takeho kamosa ako bol on...:-((( terajsi ludia su hrozni.. tu sa tak lahko nenajdu kamarati..jedine taki na spolocne opijanie sa, chodenie do baru a tak..ale naozajstneho kamarata asi nikdy nenajdem.. .-(( prosiiim pomozte mi, co mam robit?? mam sa kvoly nemu trapit?? mam dufam ze bude niekedy normalny??? ako najst kamaratov??

Anonymony

No ja som na tom tiež nejako podobne... Nikdy som nemal zrovna kamarátov, no ale teraz, to je už úplná katastrofa. V škole to ešte ako-tak ide, aspoň s niekoľkými sa tam dá baviť cez tie prestávky, ale to sa veľmi nejakým kamarátstvom nazvať nedá, proste vôbec nemám s kým chodiť von, celý čas sa len nudím a sedím pri PC, o prázdninách už ani nehovorím... Je to tak už dosť dlho, ale pred nejakými tými 5 rokmi mi to vôbec tak nevadilo, len teraz si uvedomujem, že už budem mať za chvíľu 18 rokov a v podstate doterajší život bol a je úplne o ničom, len sedieť za PC alebo sa nudiť... K tomu nie som zrovna komunikatívny, lepšie povedané dosť hanblivý, no a tak je to už úplne dokonalé... Navyše keď sa to s vami ťahá prakticky už od škôlky, tak logicky aj to sebavedomie je nulové. No a chľast a cigarety, s tým teda začať fakt neplánujem, hlavne teda neznášam tie debaty, ako niekto machruje, že bol niekto ožratý, a všetci ostatní mu to žerú jak keby hovoril neviemčo, k tomu sa fakt nedá nič povedať... No a na šport som úplné drevo... A je mi pomaly už blbé ísť snáď hocikam, keď všetci ma poznajú tak maximálne ako úplného losera a to tiež dosť odradí... Fakt by stačil aspoň jeden normálny kamoš/kamoška, ale u mňa je už aj to asi fakt problém... Čo mám robiť? Nie je tu náhodou niekto aspoň trochu podobný z TN alebo okolia?

matoo987

Ja mam take iste problemy ako vy nemam kamaratov nikto ma nechce som stale sam... ak je tu niekto z michaloviec tak nech mi napise na nick matow300 na pokeci

lila145666

teraz ked su prazdniny sa velmi nudim lebo som cely den zavreta doma... poradte co mam robit? co robite vy cez prazdniny? lebo ja asi zosaliem.

neznamaa

ahojte ja mam podobny problem okrem frajera ani s nikym nechodim von nemam vobec kamosky ktore mi tak chybaju:((ale tesim sa strasne do skoly na intrak tam si najdem velaa apson nieco ma drzi pri zivote

alča92

čavko, ja mam podobny problem a fakt som si už myslela, že asi nie som normalna... ako tu čitam tak nie som sama, ak ste tu niekto taky z PB príp. TN, napíšte nick a možme pokecat, hlavne prázdniny ma ubíjaju, hrooozne sa nudim a každy den len vymyšlam čo by som spravila...ďakujem. :D