NIKTO MA NEMA RAD

kokkkk

neni dolezite njas cloveka ako si ty takypredsa neexistuje kazdy je iny .Ide o to ako velmi chces aby sa ludia k tebe priblizili ---pribliz sa k nim ty tak,,a ak nic nerobis tak ani oni sa k tebe nepriblizia.nemas si s ludmi co povadat??? preco? nezaujmas sa tak nahodou len o seba a ci ta ma niekto rad ,,a co ty mas niekoho rada? mas rada ludi ci len svoje ego a svoje city

jajka001

musis mat rada hlavne ty sama seba, ked budes sebavedomejsie, budes sa vediet aj prejavit a uz nebudes taka ticha. treba sa snazit, bojovat, čakať a zmena urcite pride. necakaj na to kym ta niekto oslovi aby si zacala hovorit, prihovor sa aj ty ludom, prekonaj sa.

lll

Ako ťa môžu ľudia robiť tichou?A prečo chceš nájsť človeka ako si ty?A prečo by ľudia mali byť ako ty?
Napíš aká si Ty a potom možno dostaneš odpoveď na to,prečo si vlastne nemôžeš nikoho nájsť.

jajo242

Ja mám ten istý problém.Mal som aj dievča no asi sa zmenila a už ani nie sme spolu.
A to písanie tu, na pokeci, ICQ to predsa nie je ono. ZO začiatku som bol celkom happy že mám aspoň takto kamarátov no nebavíma to len sediať za PC a život uteká preč a ja som nič nezažil.Nemám potuchu prečo vastne žijem.Asi len preto aby som tu bol, prežil nudný,osamelý život a potom ma pochovajú na nejakom zabudnutom mieste.