TOTO DOKAZE HAK... !!!!

RNG

Rozhadzane hormonalne hladiny poskodia aj telesne hospodarenie s mineralmi.
Na rast vlasov(tiez na acne) posobi zle vysoka hladina dehydrotestosteronu.
Na vytvaranie menej dehydrotestosteronu je potrebne brat viac zinku a pit caj z listov a korenov zihlavy.
Na podporu rastu vlasov je aj viacero vitaminov B, hlavne pantotenicka kyselina a biotin(B-7)

RNG

na pravidelne menej bolestive menzesy a vyrovnanie hormonalnych nerocnovah su doplnky, ktore tu casto spominam: hlavne yam,ale aj damiana, pupalka, black cohosh a adaptogen Dong Quai

damian

July, je mi luto, ak to, co som pisal, vyzeralo ako strasenie. V ziadnom pripade nemienim nikoho strasit. Zial, pradva je smutna. Ludia a ani nohi lekari (nie vsetci) nemaju ponatia, co do seba "hadzu". Kazdy jeden chemicky "liek" (aj "obycajny" paralen, sposobi v tele MNOZSTVO chemickych reakcii. Na letakoch su spisane len tie poznane a zavazne. Faktom ale je, ze VACSINA chemickych reakcii je NEPOZNANA, neobjavena a skryta. Ak si dievca "pomaha" takou HAK a v 35-40-ke sa objavia srdcove problemy, samozrejme, ze ju nenapadne prisudzovat to HAK. Ja poznam hojne zien v 40-ke, ktore maju vazne problemy s trombozou. (Na to samozrejme uzivaju Warfarin, dalsi silny jed na mysi). Takze, Quo Vadis?

alchemilkaa7

pre July: skus este caj z alchemilky, ak mas nepravidelnosti sposobene prevahou "muzskych" hormonov (nepresne ludovo povedane) .. tyzden pred ocakavanou mens. 1-2 salky denne, 5 minut luhovat. Mne to fakt uzasne zabera, preto nadsene sirim dalej, nech dievcata zbytocne neberu hak ... je to fakt svinstvo...

July

Tat to ma tu celkom slusne strasite... Mna na nu prehovara lekarka, pretoze mam hormonalnu poruchu a vidi ju ako "jedinnu nadej". Ja s pristelom to vsak nevidime ako najstastnejsie riesenie... i ked uz sme si povedali, ze pri najblizsej kontrole to odsuhlasim, kedze ani tie problemy nie su prijemne... ale precitani tohto asi nie..

Lucinka33

Damian, to si dobre napisal. Ja by som si HAK do seba nedala. Ani kvoli zdravotnym problemom, da sa to riesit aj inak.

anianka

damian -radsej uz nie, lebo aj teraz mam toho dost, a poriadne! ... clovek sa uci na vlastnych chybach, neboj uz som sa "poucila" ... (a len tak pre info: nebrala som ju len kvoli ochrane ale aj kvoli velkym problemom: nepravidelnost, bolesti spojene s horuckou a zimnicou-v tomto smere mi mimoriadne pomohli- ale vsetko pozitivne si musi najt nieco, co to vsetko kvazi "uhradi" .t.vse)

anianka

to mas pravdu,...ved keby kazdej zene padali vlasy, tak hak nevyrabaju ... na kazdeho to inak posobi, bohuzial som tou vynimkou.... ale aj tie su sucastou tak co uz :( .... ale aj tak uz mam svoj nazor: za tolkymi pozitivami, ktore hak prinasa, a ktore som pocitila, prinasa aj mnoho rizik o ktorych sa uz bohuzial nehovori.a zeny na ne pridu, uz ked je neskoro... radsej mat dieta a byt zdrava, ako uzivat tu chemiu a potom taketo nasledky (pozitivne vynimky akceptujem)