kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

ele

Kamka, praveze odjakziva bola taka, aj mojmu, vtedy este priatelovi dost liezla na nervy. Ona totiz nema priatela, lebo ani jeden s nou nevydrzi viac ako mesiac, ona sa vyhovara na to, ze je moc sexuchtiva a sebestacna, ze to preto. Je to preto asi ze je vulgarna a nevie sa chovat ked si trochu vypije. Spava so zenacom. Uz minule som sa s nou pohadala, ked sme boli na chate a priatel upiekol vsetkym maso a ona ze fuuuj, to kto ta ucil takto maso piect, ze to sa neda jest, ze ona keby ho upiekla, vsetkych desat by sme olizovali. Vtedy urazila priatela, tak som sa ho zastala, pohadali sme sa, potom sa udobrili. Som s nou este preto ze je s nou sradna a niekedy sa s nou da porozpravat. Inak nic-moc, vyziva sa v tom ked nieco neviem alebo sa pomylim, to si uplne vychutnava..

3nt

no s tohot co citam tu zakomplexovanost a zavist smrdi na 100 honov.s takym clovekom neudrzuj styky.okrem toho to musi byt pekna hus ked pred tebou ohovara tvoju rodinu.s takym clovekom neni o com...moze ublizit aj horsie ako slovne.

...

ja by som ju ani na svadbu nepozvala... to predsa nie je kamarátka

no a čo že jej brat mal aku ... nech sa chváli svojou a nie bratovou

baby

čistá závisť. tento človek ti bude ešte veeeela ubližovať, tak odporúčam čo najskôr ukončiť kontakt s ňou

verinka

tak to potom nie je kamarátka, možno ti len zavidí, ale takto sa teda kamarátka nechová, mala by si si to s nou vydiskutovať, a do očí jej povedať čo ti vadí... potom uvidíš ako sa zachová

kamka

ja by som osobne takuto kamosku netrpela,da sa zniest vselico,ale toto,ale zalezi ako ti to podav,a predtym taka nebola?