kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

andy

Ty musíš byť strašne dobrá duša, keď sa jej ešte aj zastávaš. Zlatá moja, dobre ti radíme, ruky preč, slušne (nemáme čas, máme iný program, ja ti zavolám,...), aby si nám tu neskôr nevyplakávala, neodsudzujem tvojho drahého, ale príležitosť robí zlodeja, takto majú šancu sa spoznať, nevieš, kedy začnú lietať iskry (kto vie, aký bude v týchto mesiacoch Váš sexuálny život,...), nič v zlom, ale mysli na seba, svoju rodinu a ona nech si nájde inú obeť.

3nt

pozri je tvoja vec co spravis.poznas ju lepsie.len moj nazor je ze kamaratky si toto nerobia.ja by som nechcela kamoske ublizovat a este aj naschval.a to ze ona sa zrejme obhana tym ze ona je len uprimna je pekna blbost.kazdy rozumny clovek musi vediet co je uprimnost a co uz hranici aj z niecim inym ako uprimnostou.

ele

Avantasia :-DDD Ona nie je z Bratislavy, ma tu malo znamych, tak aj preto ma (nas) casto vola na kavu, vinko a tak... Baby aby ste si nemysleli, ona nie je az taka furia, ma aj dobre stranky :-)

3nt

ale to je jedno ze to robi pred inymi chlapmi.ide o to ze to robi pred tvojim manzelom.ja by som to sice nedokazala ani pred slobodnym ale urcite nie pred kamoskinym.sak by som sa citila jak posledna chudera.

ele

Ja by som nieco take kamaratke nedokazala povedat aj ked som hocaka uprimna, ako to ona o sebe tvrdi. Svadba je velmi silne emocionalna zalezitost a ked nieco poviem na nevestu, tak viem ze to velmi ublizi, ved taka ozajstna svadba aj s kostolom, je len raz za zivot, tak preco to skritizovat? Aj ked sa mi nieco nepaci, necham si to pre seba a nevyzivam sa v tom, ze akym najhorsim sposobom jej to povedat.

Avantasia

su to vlezle mrchy co otravuju.mala by som na to aj iny pojem,ale neviem aka je tu cenzura :) suhlasim s tym co pisala 3nt, zatrhni tie stretka.urobis najlepsie.a ukaz jej kde je jej miesto.. (v susedovej bude)

ele

Ale ona to aj pred inymi chlapmi rozprava, nie len pred mojim :-) Ja proste na nu neviem ziarlit, kebyze to je nejaka prsnata krasavica, tak mozno. :-)) Aj ked Quasimodova sesternica to tiez zrovna nie je :-D

kitti

Strasne ti zavidi!!!! Vykasli sa na nu.
Ked budete pozerat to video,treba najst taku,s ktorou aj zaplacete,aj sa zasmejete,ved na tom videu budu prekrasne momenty a ty nepotrebujes mat pri sebe nejakeho kritika!

3nt

to som nechcela:Dani som to doslovne tak nemyslela.len ta varujem aby si si davala na nu velikansky pozor.evidentne to je baba bez zabran a bez absolutnej hrdosti a tie su hold najhorsie.

Avantasia

och skusila by nejaka toto pred mojim partnerom. nenechala by som to len tak.ne este dat jej sancu sancu. posli ju kade lahsie.budete sa na nej hadat,kazit si vztah a ona sa bude tesit.vlastne dostane co chce.nech si zajde do baru v mini a najde chlapa na ten sexualny maraton..