kamaratka

Príspevok v téme: kamaratka
ele

Ahojte. Nedavno som mala svadbu, pozvala som aj kamaratky o ktorych si myslim ze su to fajn ludia, ale z jednej z nich som stale nervozna. Po svadbe mi povedala ze som na parkete bola ako drevo a negativne sa zmienila aj o mojom bratovi, ktoreho videla mozno 5 minut a v zivote sa s nim nerozpravala. Co sa tancovania tyka, mala som na sebe asi 12 kg. saty, pod nimi som sa strasne potila, bola som ako zapancierovana a este k tomu vo 4. mes tehotenstva. Je to podla vas dobra kamaratka, ked mi neustale ublizuje slovami a pritom na tej svadbe sa mala ako kral, v hoteli som jej vybavila najlepsiu a najdrahsiu izbu aby sa citila co najlepsie a ona si to nevazi. Stale sa vyvysuje ze jej brat mal aku svadbu a jej rodina je aka dokonala, no vazne sa obavam si s nou pozriet video zo svadby, aby nezacala aj mojich rodicov ohovarat :-( Musim poznamenat, ze to bol majkrajsi den mojho zivota a ona takto...Co si o tom myslite? Mam sa s nou prestat stretavat, alebo to mam ignorovat? Dakujem..

3nt

ele=nechcem ta strasit ale aj tak zatrhni tieto stretka.to ze ma na nu rovnaky nazor teraz este nic neznamena.taketo typy bab sa vedia dost nasilne nanutit.

ele

Andy chvalabohu moj manzel ma na nu velmi podobny nazor ako ja. A raz som mu uz spravila doma cirkus uz ani neviem presne preco, ale suviselo to s nou.

3nt

nehnevaj ale ta tvoja "KAMOSSKA" musi byt teda dobre primitivna.staci mi to co citam a ma utvoreny svoj nazor.ja si neviem predstavit ze by moja kamoska taketo nieco rozpravala pred mojim drahym.ako poznam aj take,ale to su presne tie pripady ked neni problem odhadnut od oka iq:)myslim ze tvoja kamka je velmi podobna kategoria.

andy

Asi mi neprešla odpoveď, tak ešte raz. Neživ si hada na prsiach, už teraz provokuje tvojho muža, je trapná, ale on je tiež len človek a neviem si predstaviť, ako ho bude provokovať, keď budeš pekne guľatučká. Tak hlavne nenápadne, slušne - preč s ňou

Avantasia

toto si dovoli povedat pred tvojim manzelom? ved tym zhadzuje ona seba,jaka je zufala ked musi pred zadanym chlapom hovorit o svojom libide..
ja by som jej uz ani nedala sancu.ked to robi vedome,tak ju to tesi a neprestane len preto ze tebe to vadi. kasli na nu,nestoji ti za nic

ele

andy, leerka :-) Pravda je, ze ona velmi obdivuje mojho manzela, neviem, ci sa mu paci aj tak inak, sexualne :-) Je to mozne, lebo ona hockedy aj pred nim povie ze aka je nadrzana, ze by sa milovala 10 hodin denne, asi ho tym drazdi, ci co :-) Ona ma aj obcas pochvali ked treba, nehovorim ze vkuse len kritizuje, len zle je ked to zle prevysuje dobre.