Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lamanie gelovych nechtov

petula123

na milion % nekvalitne urobene, alebo zly material. ked ti manikerka spravi nechty dobre a z kvalitneho materialu, mozu byt aj pol kilometra dlhe, budu drzat.
ja som vystriedala asi 4 nechtarky, kym som nasla tu pravu...treba skusit viac báb..

lilalila

bajjka: a)možno si si dala spraviť pridlhé nechty na prvý krát, preto ja by som ich trošku skrátila. ako ti budú vlastné nechty rásť, tak si budeš prirodzene zvykať na novú dĺžku. opäť časté lámanie je signálom, že ich zas musíš trošku skrátiť. takto som sa dopracovala ku dĺžke typu, ktorý som už vôbec neskracovala. nechala som ho taký dlhý, aký je.
b) alebo sú nechty pritenké v stresovom bode, teda že nemajú malý nepatrný kopček, ktorý hrá dôležitú úlohu pri stabilite nechta.
tiež je treba rozlíšiť, či sa nechet odlupuje vo vlasovej línii, teda pri koreni nechta, tam kde vyrastá nový nechet, alebo či tam, kde sa končí spojenie prírodného nechta s umelým.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.