Mááááám otazocku....:(

Príspevok v téme: Mááááám otazocku....:(
mišel

Prosim vas cim to je, ze som uz spala so svojim chalanom 3krat a este ani raz sa ani jeden z nas nespravil..a bolo to uplne normalne by som povedalaa..zacina ma to hnevat..uz sa normalne na ten sex ani netesim:(cim to moze byt sposobene?on mi vzdy povie, ze ma akési divne obdobie..ale tak je mozne, ze to je tym,ze ho napríklad nepritahujem dostatocne???prosim piste nazory!!!dakujem

adulik

ja si s mojím priatľom užívam, mám niekoľko orgazmov a on len jeden na koniec... dosť dlho vydrží... včera ja som mala problémy a tak to bolo dosť bolestivé a on ako veľmi sa snažil, tak sa nespravil... no nie vždy sa podarí, ale dôležité je, že sme spolu a užívame si chvíle nášej blízkosti

lenuliatko

no lebo chalan a asi velmi snazi aby to blo dobre a neuvolni sa.nie vzdy sa kazdemu podari urobit.myslis ze pre muzov je samozrejmy orgazmus?asi nemas vela skusenosti ked sa potom cudujes.aj chlapi to vedia predstierat a ked nie si ten typ co kontroluje kondom tak potom sa necuduj.

mišel

wau:sak nabuduce bude nebooj..dufam,ze uz sa podari, bo som z toho nestastna uz:(furt rozmyslam,ze ci som az taká neschopnaa..:(