Mááááám otazocku....:(

Príspevok v téme: Mááááám otazocku....:(
mišel

Prosim vas cim to je, ze som uz spala so svojim chalanom 3krat a este ani raz sa ani jeden z nas nespravil..a bolo to uplne normalne by som povedalaa..zacina ma to hnevat..uz sa normalne na ten sex ani netesim:(cim to moze byt sposobene?on mi vzdy povie, ze ma akési divne obdobie..ale tak je mozne, ze to je tym,ze ho napríklad nepritahujem dostatocne???prosim piste nazory!!!dakujem

babulka

akáá je pravdepodobnost že ked ss chalan urobí tak sa kondom pretrhne, lebo ja tabletky neužívam máme 16 a tabletky nechcem ešte .. ale obávam sa o to pretrhnutie.. a pri sexe stále nad tým rozmýšľam..;/

lenuliatko

to by som ti aj radila.lebo je t podla man nezodpovedne.nie si len tak hocikto musis sa chranit.a kondom ta chrani aj pred chorobami ked uz tak

lenuliatko

no ked nema kondom nie je opatrny.oaptrny by bol keby ho mal.to akoze ked sa neurobi myslis ze je opatrnost?to asi tazko.radsej s achran aby si nedopadla tak ze tu prides plakat ze si vtom.to by nebolo dobre.

mišel

ale on sa nechova ako pubertiak..praveze preto je taky dost opatrny..a mozno preto sme neni az taky uvolneny..ale tak vsak uz to budem brat vaznejsie

lenuliatko

no nato ze ma 23 sa sprava ako 15 rocny pubertiak.tak prepac ale niesi este plnoleta a ktovie ako by sa zachoval keby si ostala v tom.povedz mu nech to nosi pri sebe ak nechce byt tato

mišel

no vsak to nie je problem.ja mam stale v penazenke..ale ja ju vzdy zabudnem domaa.a on asi nenosi pri sebe..ale tak vsak uz nabuduce bez kondomu nehrozi..ja mam 17 a zacali sme spolu nedavno spavat..a je moj prvy takze ja sa necudujem,ze ja som sa este nespravila..ale bolo mi cudne, ze preco nie on..on ma 23...a ako inak je to medzi nami v pohode..a ved ani toto nie je az taky strasny problem..to dufam,ze sa casom vyjasnii

lenuliatko

normalne si kupte kondomy.ty si daj jeden do penazenky a on nech si da druhy a je to.naco odkladat na niekedy inokedy?kolko mate rokov?lebo ak nevadi ze mozes otehotniet ak mas dost rokov tak potom sa nechrante teda

mišel

lenuliatko dakujem za radu..vsak ono nejde o to kolko stoji..ale tak proste vzdy, ked to na nas pride tak ho nemame zrovnaa..ale tak uz budem na to davat vyse pozor..je pravda, ze vtedy sa mozno vyse uvolnime obajaa..vsak uvidime co bude dalej..