Mááááám otazocku....:(

Príspevok v téme: Mááááám otazocku....:(
mišel

Prosim vas cim to je, ze som uz spala so svojim chalanom 3krat a este ani raz sa ani jeden z nas nespravil..a bolo to uplne normalne by som povedalaa..zacina ma to hnevat..uz sa normalne na ten sex ani netesim:(cim to moze byt sposobene?on mi vzdy povie, ze ma akési divne obdobie..ale tak je mozne, ze to je tym,ze ho napríklad nepritahujem dostatocne???prosim piste nazory!!!dakujem

lenuliatko

dievca zlate tak si vezmite kondom.nestoji tak vela a potom sa chlapec uvolni a mozno sa aj urobi.alebo chces byt dalsia ztych co tu napise ze ci ked sa do teba urobil a nemali ste ochranu ci mozes byt tehotna???odpoved je ano.kolko mas rokov ked uz tak?uz asi dost ked uz sexujete najprv ste s amali porozpravat o ochrane.

mišel

a-no vsak prave...ved aj mne to je cudne, ze on este nic..mozno dava bacha..bo sme bez kondomu vzdy a ja tabletky neberem..ale tak vzdy to pride tak necakane na nas..:(

lenuliatko

tak to si velmi skoro zacal stym ze sa netesis.ved tomu terab nechat cas.si myslis ze hned budes mat orgazmus?niekto musi najst tu spravnu polohu v ktorej dosiahne orgazmus.niekomu sa to nedari aj ovela dlhsi cas ako na tretie milovanie.