Alkohol- NAJHORSI DEN V MOJOM ZIVOTE

Príspevok v téme: Alkohol- NAJHORSI DEN V MOJOM ZIVOTE
koralika

Stalo sa to pred zopar dnami,presne vo stvrtok,ked sme sa s partiou rozhodli,ze ideme na chatu,velmi som sa tesila,ze ma tam pozvali,tak kto by odmietol take pozvanie?boli tam aj moji 2 spoluziacia ja som tam prisla spolu s mojou naj kamoskou,ktora tam mala frajera a ja jedneho kamarata,s ktorym idem aj na stuzkovu a asi pred mesiacom sa medzi nami nieco zacalo ale nepokracovalo to.. no boal som na tej chate a s kamoskou sme si kupili aj nejaku tu flasku,ona nejak nemala chut pit tak som s kamosmi nieco vypila (nebolo toho az tak vela).. no proste tak to na chate chodi.. neskor sme zacali hrat taku hru a kto nevedel dalsie slovo,tak pije. Ja som pila asi len 2 a to len male stamperliky a strasne mi to udrelo a od tej chvile si velmi nepamatam co sa dialo dalej,to som sa dozvedela len na druhy den z rozpravania mojej naj kamosky.. (no ja nepijem nejak casto,aby ste si nemysleli,ze som nejaka alkoholicka alebo co.)..viem, co si ja si este spominam,ze bola som v izbe a tym mojim stuzkarom a uz ani neviem ako a bola som uz hola,zrazu prisiel a niekto nas videl,uplny trapas,ani som sa nemala cim zakryt ani nic,videla ma tam aj spoluziacka klebetnica ,tak rychlo utekala nieco pohladat ,aby nas zakryla,ja som nejak v tej chvili ani nebranila,bolo mi jedno ze ma ludia vidia a ze na mne lezi moj kamos,bola som taka mimo. niektore veci som sa dozvedela az na druhy den. Ked este toho nebolo dost tak tiez neviem ako,ale som sedela vonku na terase a nejak som sa s hlavou narazila na hrdlo vina (nepamatam sa,to viem tiez len z rozpravania) a porezala som si celo,vtedy ma vsetci osetrovali,ja som lezala na dolnej posteli,zvracala som ,no proste ze vraj to bolo strasne so mnou,naj kamoska az revala,najhorsie bolo rano,ked mi bolo toez zle,hned som vracala a kazdy sa ma pytal ze ako oko.. a ja sa samu seba pytam co mam s okom??? isla som sa pozriet do zrkadla a co nezbadam,velky monokel pod okom a dost hlboku ranu na cele,islo ma vtedy porazit,ja som vtedy nevedela ze ako sa mi to stalo,nepamatam si ziadnu bolest,krv,no proste nic.. a este horsie je to ze o tom mojom trapase vie proste kazdy,aj niektori uplne cudzi ludia,s ktorymi sa skoro ani nebavim,kazdy sa ma pyta len na oko,ale isto vedia aj viac okolo toho....teraz som doma na marodke, lebo som tam asi nejak prechladla,tak aspon sa mi ten monokel zahoji (dufam) ale vobec sa netesim do skoly,ked kazdy si bude v duchu mysliet,juuj to je ta pijacka,co sa nevie kontrolovat,co ma robite celo,budu na mna ukazovat prstom... vobec sa do skoly netesim... podla mna kazdy bude vsetko vediet,ale nikto nic nevie,tha asi tak.. teraz sa ja citim uplne nanic,nenavidim sa... rozhodla som sa ze uz nevypijem ani kvapku

beb

Ahoj. Nechcem moralizovať, ale asi takto to dopadne, keď si mladí chcú robiť po svojom. Teraz už asi škoda hovoriť, že na takéto akcie chodiť netreba.Asi ťa chcel niekto opiť. ťažko zistíš či chalani, či "kamošky". čo už teraz narobíš? Je dobré, že máš pekné predsavzatie, že už žiaden alkohol. Ja by som Ti radila, že žiadne chaty a takéto neviazané zábavy. Je hnusné, čo sa stalo. Ak sa stalo to, na čo myslím.Ty si nepamätáš na podrobnosti? Dostali sa aj ďalej, či to skončilo pri vyzliekaní? Lebo potom to môže byť ešte horšie.Možno o mesiac Ti pribudne ďalšie trápenie. Dúfam, že nie. Hlavne sa z tohoto pouč. Prajem ešte veľa pekných dní a lepšej a krajšej zábavy.B.