PROSIM POMOŽTE LeN PrE ŽeNy ! ! ! DAKUJEM

Príspevok v téme: PROSIM POMOŽTE LeN PrE ŽeNy ! ! ! DAKUJEM
ja_ona

ahojte mam 18 a nepravidelnu menstruaciu od zaciatku (14rokov)....bola som u gynekologicky robila mi sono a poslala ma na ultrazvuk nic mi nezistili vsetko mam v poriadku ale aj ona aj gynekolog co mi robil ultrazvuk sa ma pytali ci som nahodou nebola v Lubochni.Neviete nahodou co je v Lubochni ?Niaky specialny doktor? alebo kto ? Prosim ak viete poradte mi Dakujem

ja_ona

zora22 ...moja sa vola Pečova ja som knej zacala chodit len nedavno....ale vsetky vysetrenia som si pobehala hned aby som to mala zasebou neviem ako bude dalej ....zajtra si idem po lieky .dnes mi volala ze mi vseto vysvetli ako mam uzivat tak som zvedava ci to zaberie

Zora22

Ahoj ja-ona!Tento istý problém mám i ja všetko okey a menzes mešká vždy.Problém je si v lekárovi,lenže nechcem meniť,keďže ho mám u nás v dedine.Ako sa volá ten tvoj lekár?Môj Braistein.

ja_ona

ale ja so stitnou zlazou nic nemam cely mesiac som nebola v skole len koli tomu aby mi zistili co mi je a vsetko mam v poriadku .... ja tomu uz nechapem....a naco tam pojdem? zase mi len urobia testy a povedia ze nic nezistili ako doteraz....uz ma to nebavi :-(

Zora22

Ahojte ja mám tento istý problém už od 11-tich rokov a už mám pomali 22.Aj z krvi mi zisťovali štítnu žlazu aj hormóny a všetko je v poriadku a gynekológ mi aj na nepravidelnú menzes tvrdí,že to je normálne.Hoci mňa to osobne hnevá.Už mi mešká mesiac.a neviem čo mám už robiť,tehotná nie som.

farmaceutka

V lubochni je endokrinologicky ustav, kde sa liecia uplne vsetky poruchy suvisiace s hormonmi, od stitnej zlazy, cez cukrovku az po poruchy pohlavnych hormonov. samozrejme este vselijake ine, nie len tieto tri okruhy.