Problém so slimákmi

Príspevok v téme: Problém so slimákmi
lullla

Ahojte, mám v akváriu taký problém so slimákmi. Raz som si kúpila rastlinu v akvaristickom obchode a spolu s ňou som si pravdepodobne doniesla aj slimáka. (konkrétne Radix Ovata - max. velkosť cca 7x5 mm) Ibaže ten sa mi začal množiť a zrazu ich bolo strašne vela. Teraz ich mám plné akvárium a neviem čo s nimi :( Neviete ako by som sa ich mohla zbaviť? :(

lullla

ono sa te nedá vyberať lebo ony to kladú hoci kde a keďže sú to hermafrodity tak je toho strašne vela... ani ja som ich nepoznala kým som si toho jedného nepriniesla...a keď by sa to aj dalo kúpiť tak neodporúčam, lebo sa to začne premnožovať a začnú ti upchávať filter :(

xperience

nechaj tak ja som mal tiez rybky ale ja som choval CICHLIDY to boli drave ryby takze ich pozravli ..musis zlupovat tie vajca co kaladu na sklo vies a ked to nepomaha tak ich proste musis ty sama povyberat ked podrasu ale ich nechaj iba cize zdochnu ked nebudes davat rybkam vela zradla co by nepojedli

[zruseny12]

...a co su to vobec zac ty slimaci,my sme mali 200litr. akvarko,ale este som nepocula aby aj slimaci boli v akvarku...je to nejaky druh,ktory sa da kupit do akvaria...?