ten pravy???

Príspevok v téme: ten pravy???
klara678

zdravim tak na zaciatok viem ze uz tu niekde bola ta tema,lenze to uz asi tazko najdem=D no ale ine som chcela....ide o to ze mam priatela cca 7 mesiacov,viem ze to nie je vela,no ja si s nim uz teraz viem predstavit moj zivot a vsetko proste,trocha ma to desi lebo uz na zaciatku som si vravela aby som sa velmi nenamotala lebo bojim sa zase sklamania=(...predtym som mala vyse rocny vztah no vobec som to takto neprezivala ani nic take podobne....mimochodom mam 19 rokov a on tiez....dufam ze sa nespusti vlna reci o veku a o tom ze sme mladi...jasne to viem,obaja sme teraz na vs v rovnakom meste....len chcem vediet ci je tu niekto kto je na tom podobne,ci nieci vztah prezil celu vs a tak....tazko to vysvetlit=)

lillu

ja som tiez mala , teda este vlastne stale mam prietla, som s nim od stredej, teraz sme tretiaci. tiez som si myslela ze je to ten pravy, nevedela som si predstavit ze to moze byt inak, proste nekonecna laska. teraz viem, ze som bola naivna. sme spolu piaty rok a vsetko opadlo, co som si nevedela nikdy predstavit, proste stala som sa pre neho rutinou, mna to prestalo bavit a je mi uplne lahostajny. takze sama uvidis ze o par rokov moze byt vsetko inak, hoci nehovrim ze si nestretla lasku svojho zivota :)

krpata

no moja...ja som tiez na VS a priatel pracuje v inom meste..vidime sa raz za tyzden..a uz som druhacka a zacali sme spolu uchodit ked som sla na VS...a fungujeme...a vy ste este k tomu v jednom meste tak preco by vam to nemalo vydrzat?? lubite sa a mozte byt spolu..nechapem co riesis...nepoviem keby ste boli kazdy na inom konci slovenska ze by ste sa malo videli...ale nechapem aky mas problem ked ste este aj v jednom meste..ak sa milujete tak vam to vydrzi a kvoli vyske sa nemate preco rozchadzat..a ak sa prestanete milovat tak sa rozidete..s VS to nema nic...