Ofina

theoleander

nikdy by som si nedala ofinu, nikdy nepodlieham modnym trendom ak mi nepristanu, aj Vám to doporučujem.

Všimla som si že ofina pristane ludom ktorý maju dlhu hlavu a vysoké čelo,nie opačne.V detstve som ju mala ako chlapec som vyzerala, to by sa mi moja tvár ešte zmenšila o polovicu, vyzerala by som ako 8 ročné dievčatko otrasne,som doma si to vyskušlaa mám drobnu tvár.

Moja rada, skus si z vlasov len tak priložit akoby ofinu vytvorit do čela akoby si vyzerala,možno Ti to pojde,nedávaj si to len preto že napr kamoška si to dala.

Tiež som si všimla že záleži z kolkých vlasov ti ich zostrihnu aby si ofinu mala.

lyvia

ahojte chcem sa len poradit ci by mi pristala ofina ked mam kucerave dlhe vlasy chcela by som vyskusat ale bojim sa ze to nebude ono a ze mi nepristane co si myslite?? dakujem....lyvia

katarinka tr

ahojte baby,ja mam dost kucerave vlasky a sama som si ostrihala ofinku....mam ju rovnu a ostatne vlasky kucerave....vyzera to super ...uuuplne sa vam zmeni opticky tvaricka.....

mnamka257

kazdemu ofina nepristane.tiez som si ju chcela dat, ale bala som sa ze by mi nepristala.tiez som si vsimla ze ziadna modelka nema ofinu, tiez by som totitz chcela byt modelkou a nechcem aby ma kvoli ofine vyhodili z castingu alebo nejakeho konkurzu.a co sa tyka teba, asi by ti najviac pristala sikma ofinka-ta potom aj nalepsie dorasta-pre pripad ze by sa ti uz nepacila, alebo by ti nepristala

Candy :))

Ahojte baby, ja som sa bola vcera dat strihat a mam tu rovnu a hustu ofinku. Len to je problem ze si na nu neviem zvyknut! Poradte aby som si zvykla, lebo ma trosku boli hlavu. Ja som mavala len "hole" celo a nic ine poradte :)

weiush_ka

baby čo robíte stresy? ja sa idem dať ostrihať v pondelok a ešte vôbec neviem ako :D na to tam tá kaderníčka je, aby vám aj poradila, a kludne sa jej môžte len niečo spýtať ved sa nemusíte dať hned strihať :) a ja mám tiež ofinu na bok a dosť vlnité vlasy bála som sa ked som si 1x dávala ofinu či ju nebudem mať vlnitú ale vôbec nie, je rovná :) tak nezúfajte a trošku experimentujte... a ofina vám za chvílu dorastie...za také 3 týždne :)

aNiQa12

Ahojte pôjdem si dať ostrihať ofinu cez cele čelo. Viete rodina a ostatní ma odhovárajú, že mám nízke čelo, no niekto mi zas povie, že je primerané , ale nie nízke. S tým už taký problém nemám, ale viete nie som si istá aká bude kaderníčkou. Prosím poraďte mi aj s tým čelom a ako si mam k nej dať ostrihať vlasy lebo ich mám už poriadne dlhé.
Ďakujem