pre schudnute aj chudnuce

70 kg

dietne veci nejem vobec...len som zmensila davky...a neprejedam sa..=)cvicit sem tam si zacvicim..skor chodim na prechadzky =)

karticka

kamaratka do dazda
ja som ani nevedela ze tam moze byt aj nejake zavazie, ale ked sa da tak to skus aj s tym zavazim, asi to bude tazsie ale postupne to treba pridavat aby zacala rysovat postava..no musim ist aj ja vyskusat

karticka

70kg
super!!!to potesi ked ide vaha dole..hned je vtedy den krajsi. a cvicis tiez? alebo len papas dietnejsie veci?

kamaratka do dazda

dik:-) ja to teda asi skusim, aj s tym kolieskom skusim ako si povedala, hadam to bude na nieco dobre. a nevies nahodou este, ci je nejaky rozdiel, ked si na to koliesko polozim take to kruhove zavazie a tocim sa na tom a len tak bez neho? lebo niektori to tam robia tak a ini zas inak.. :-)))

karticka

asi preto ze pri tom toceni sa neda velmi pravidelne dychat a uz vobec nie z hlboka...vtedy sa stava ze picha v boku..podla mna treba v kratsich intervloch viackrat, mozno tak 3x10 minut..no tak teoriu ovladam fajn este keby som aj cvicila bolo by to lepsie:)))ale musim zacat chodit znova na spinning, lebo nemam takmer ziaden pohyb:((ale dnes rano som sa vazila a mala som 59,6 tak som sa potesila

kamaratka do dazda

hej, vo fitku ho maju, aj som sa na tom zo zaciatku tocievala, ale neviem, ci to robim zle alebo co, mna z toho po chvilke zacne strasne pichat v boku. nevies, z coho by to mohlo byt? ani neviem, ako dlho sa tam na tom mam tocit..

karticka

no ja to mam skoro tak isto 91/69/94 no az na tie boky, ale ked pojdu dole kila pojdu aj boky...v tom pase mam aj ja viacej a tiez viem ze uzucky nebude nikdy ale uz ma prestalo trapit. viem ze nejlepsie je na to ak sa tocis na takom kruhu, na ktorom stojis..neviem ako sa to vola, pracuje ti vlastne len driek, tak by sa to takmalo vyformovat. ale ja taky kruh doma nemam takze sa netocim..no viem ze v posilke ho zvyknu mavat