pre zeny - KVALITNY SEX

Príspevok v téme: pre zeny - KVALITNY SEX
misospal

caute , mal by som na vas , zeny , taku otazocku ...co pre vas znamena kvalitny sex , alebo kedy si poviete ze tentokrat to bol fakt kvalitny sex ? zaujima ma to preto lebo vcera mi kamoska vravela ze jedine co ju spaja s byvalym je kvalitny sex...a kedze ja mam priatelku ktora ma pomerne dobry vztah so svojim byvalym mam malinke obavy ze co ked ma pocit ze so mnou to nieje kvalitne a bude to hladat u byvaleho .. dik

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

kkkk

ak sa ti nedari spravit ju pri sexe tak ju treba dorobit inak.. vacsinou staci ak je kvalitna predohra zvysok uz ide skoro samo

matkoo23

každy sex je ineho kalibru.. každemu vyhovuje čosi ine. Fantazia je velka :-) Pomôže len 100%-ný otvoreny rozhovor.

inuška

Myslím, že čas vyrieši všetko, treba strpenie, aj keď neviem či rok je dosť dlhá doba na to, aby sa partneri dobre poznali. Ja síce nie som sexuologička či doktorka, ale čo sa týka orgazmu, myslím si, že ak bedeš dobre počúvať čo sa jej páči viac čo menej dojde aj k tomu,že bude ok, držím palec. To zatial si len mi píšeme?

misospal

to inuska: no kedze orgazmus za trsitvrte roka mala len zopar krat (mozno 2-3)bohuzial je logicke ze si kladiem tu otazku ci som horsi ako ten predtym dost casto :(

inuška

Keď sa niekto vracia k bývalému, či k bývalej je to len kvôli sexu,lebo na iné veci je neschopny-á, ale myslím si, že nie je to milovanie ako také, ale len si užiť. Ak máš dobrý a pevný vzťah s partnerkou, tak sa neboj, určite sa jej venuj a nemysli na zlé veci. Polož si otázku, čo si ty horší ako jej bývalý?? Hádam ťa nerozhádže nejaký typek, držím palce