co si kupit na vypadavanie vlasov??

Príspevok v téme: co si kupit na vypadavanie vlasov??
didusska

docitala som sa tu o vela pripravkoch na vlasy..napr Alpicort,Triaktivin,Reghaar,Vichy,Revalid,Pantheno l,Zinok,Thermal sampon alebo zihlavovy sampon..ale chcela by som vediet ktory z nich je najucinejsi??neviem ktory z nich si mam kupit..mala som uz zinok ale ten mi nepomohol..poradte ktory pripravok mam vyskusat??

barbie

ja mam podobny problem, a kamaratka mi poradila si kupit v lekarni tabletky HAIR, nema sa to ze vraj brat stale a ze si ich kupuje dva tri krat do roka a ma ich lesklejsie a do pol roka prestali padat uplne... tak skusim a poviem ci pomohlo

[zruseny12]

ked vypadavaju vlasy,nemusi to zastavit len sampon...
-ak chyba BIOTIN-vypadavaju vl.
-ak je nadbytok SELENU vypadavaju vl.

didusska

zinok som brala asi 2 mesiace a nic sa nezlepsilo..hmm no zas az tak vela vlasov mi nevypadava ze chumace..ale tak padaju mi trocha a po roku je to dost vidiet ze mam redsie vlasy..ku koznej nemam cas ist preto som chcela skvor nieco v lekarni kupit a vyskusat len fakt nevim ze co lebo tych pripravkov je vela..aby som zas zbytocne nevyhadzovala peniaze zato..ak ste nieco pouzivaly a zlepsilo sa vam to tak mi napiste nazov toho vyrobku..

lilith

Ja si rozriedim 15kvapiek koloidných minerálov v teplej vode a s tým si oplachujem vlasy. A zlepšuje sa to...vyskúšaj

lucik

a ako dlho si brala zinok? ja mám tiež ten problém.. ae závisí od toho či ti vypadáva fakt veľa a či nemáš nejaké zdavotné problémy... vačšinou je to spojené.. vichy mám nepomáha.. alpikort celkom zaberá podla mňa.. žihlava je klasika, ae neviem... thermal som mala a absolútne mi nesedel... je to individuálne, ae naj je zájsř ku kožnej:)