antikoncepcia

Príspevok v téme: antikoncepcia
macko13

chcela som sa spytat co sa to deje ze antikoncepcia zacala ,,zabijat,, mlade baby...som vo veku kedy som zacala o antikoncepcii uvazovat ale v mojom okoli som videla len odradujuce pripady...jedna kamaratka doistala z toho tronbozu na nohe.......druha na plucach....len tak tak ju zachranili....a mnohe pripady mi spominala aj mama .....co sa to deje,???ake je riziko ze sa mi nieco stane ak ju zacnem pouzivat??viete nieco podobne ktore sa stalo babam v dosledku pouzivania antikoncepcie,??

leerka

moniqa87, ja to neberem osobne, ani ty si nemylsi, ze na teba utocim... len som to tak chcela napisat... a preco si vysadila hak? inak zda sa mi ze sme aj z rovnakeho mesta .......to len tak by the way

moniqa87

leerka, ved neber to osobne, ja nahodou s hak zlu skusenost nemam, no deje sa vela pripadov a tak som nechcela pokusat svoje stastie tak som to po necelych troch rokoch vysadila a zistila som, ze som dobre urobila, lebo celkovo sa lepsie citim a to som nemala ani tie najmensie problemy alebo komplikacie...

leerka

moniqa 87, no a co ked nad tym premysla? ved nikto nevravi , ze sa to stane aj jej, nikto nevie, preco sa to stalo im dvom prave... za to, ze ty mas zlu skusenost s hak a neuzivas ju este neznamena, ze nemoze niekto iny....tot moj nazor

moniqa87

tak ked vidis taketo pripady okolo seba, to sa ti este aj cudujem, ze nad uzivanim hak rozmyslas...
radsej sa chran inak, pre tvoje telo to bude urcite prirodzenejsie...

leerka

tak to ja neviem, co sa im stalo, tazko povedat, jednoducho nic netreba pred lekarmi tajit, moze sa ti to vypomstit, tym nevravim, ze tieto tvoje kamaratky nieco tajili.....

macko13

aj druha ....bolela ju noha....nevedela co s nou ma..myslela ze presilenu....jedno tano sa zobudila...nohu mala totalne napuchnutu strasne ju bolela....prisla k doktorovi a tiez tronboza.....otrasne

macko13

ano mohla si za to sama....ale preco napr teda ta moja spominana spoluziacka,?co sa jej stalo???,vsretko vybavovala normalne s maminou...a zrazu ju zacali boliet pluca......potom odrazu neprisla do skoly nikto neveel co sa robi...a pom dvoch mesiacoch prisla do skoly......mala som trombozu na plucach..len taka tak sa ma podarilo zachranit

267

UZ DAVNEJSIE SA STALO, ZE JEDNA MLADA BABA - TUSIM 17 ALEBO 18 ROKOV MALA, KED ZOMRELA KVOLI ANTIKONCEPCII. PRAVDEPODOBNE UZ PRED JEJ UZIVANIM MALA INE PROBLEMY, PRE KTORE BY JU NEMALA UZIVAT, LENZE ICH ZATAJILA, ALEBO NEUVIEDLA VSETKY, PRETOZE CHCELA BRAT HAK. BOLA AJ HOSPITALIZOVANA V NEMOCNICI A KED JU PREPUSTILI, ZE JE V PORIADKU, TAK ESTE CESTOU CEZ AREAL NEMOCNICE SKOLABOVALA A BOL KONIEC - EMBOLIA - UPCHATIE CIEVY V PLUCACH:(