Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

porucha motility pažeraka

Príspevok v téme: porucha motility pažeraka
voňavka 22

Ma niekto tiež podobný problem?Dosť mi to už ide na nervy,strava mi pomalšie schadza do žaludka a ked cítim ten tlak za hrudnou kosťou,príde na mňa strach ,že sa snad zadusím.Niekedy sa mi to nerobí,inokedy ešte aj jogurt jem pomalí.Ale najviac čo ma trapi ,keď mam jesť v spoločnosti,no hotoví des ide na mňa.Už sa mi stalo,že som pri stole vysvetlila svoj problém,aby sa nečudovali,keď jem pomali a aj napriek tomu do mňa hučala jedna tetka,veď jedz,veď jedz.Myslela som ,že od stola doslova vystrelím,také som mala nervy.Nevie mi niekto niečo poradiť ?Možno to do určitej mieri suvisi s psychikou,stresom.Vposlednej dobe sa len kontrolujem,či to ide alebo nie,mam pocit,že mi s toho hrabne.Bože chraň,aby ma niekto niečim ponukol,mam pocit,že to musím zapiť.U lekara som bola 2.stupeň poruchy motility(pohyblivosti) pažeraka

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.