Kto ste z Ba a mate zaujem o vitaminy, ktore ponukal RNG

Príspevok v téme: Kto ste z Ba a mate zaujem o vitaminy, ktore ponukal RNG
lenca

Mozno aj vy patrite k tym, ktori smutia za vitaminovymi doplnkami, ktore sa dali kupit v predajni v Slimakovi. Cez internetovu stranku stranku sa daju objednat, ale je velmi drahe postovne, tym padom sa tie vyzivove doplnky velmi predrazuju. Ale su to veci, ktore sa u nas na Slovensku bezne kupit nedaju - granulovany lecitin,Betain HCl,oreganovy olej a vela vselijakych dobrot.Ak by sa nasiel niekto, s kym by som si doplnky objednala,postovne by vyslo lacnejsie.Hlavne pri lecitine ide postovne prudko hore, lebo jedno balenie vazi 400g.

luse

Objednavala som odtial uz 2krat a som spokojna.Niekedy to prislo o nieco neskor,ale da sa na nich spolahnut. Ano, peniaze som platila vopred za tovar a pri doruceni/priamo domov/ som platila za prepravu. Mozno uz tuto sobotu mi dojdu tie doplnky, tak dam vediet.

lenca.

cez nakupyvusa - je to spolahlive, len niekedy nedodrzia termin, co ja viem, namiesto 3tyzdnoch, to pojde 4, je to lacnejsie, tam ta balik do 10kil vyjde asi tisicku za prepravu, lenze potm musis platit clo, DPH...tak neviem

43

pre luse: chcem sa ta spytat,ty si poslal/a peniaze tej firme do predu za tovar?
chcela by som si aj ja nieco objednat,len som vahala kvoli tym peniazom,nezda sa mi to nejako 2x bezpecne.ale na druhej strane neviem ako inak by to oni robili,aby sa zase oni vyhli nezaplateniu tovaru.poznas niekoho osobne kto uz od tial objednaval?

Ivka 1

Niektore produkty ako oreganovy olej v kapsuliach,traviace enzymy,Kelp, vitaminove a mineralne zmesy atd. vam mozem zabezpecit v celkom slusnych cenach. Zavisi od toho,co kto potrebuje.
Je to urcite lacnejsie ako objednavat z
USA. Viac info na maile.

mirka 23

Vazne, ale lenča hovorí o poštovnom z USA! Nie z Lučenca! Vari nechceš aby ti poslali 4 kg balík z USA za 100sk?!

luse

Ja som si objednavala cez www.nakupyvusa.sk Zatial na zasielku len cakam ale dufam, ze co som si objednala mi prijde.Objednavala som si konkretne doplnky zo stranky www.luckyvitamin.com Ak si zvolite lodnu dopravu/dodanie 5-6tyzdnov/- ta nie je tak draha ako letecka.Ak mi doplnky prijdu, dam vediet, aj ceny.

vazne

lenca, no tak to snad nie!
ved postovne mal RNG na webke uvedene celkom ine!!! ved to sa nezmenilo tym ze on odstupil, to si urcuje predsa posta