Počet detí

????

len taká maličkosť téma bola koľko kto má deti a nie interupcia.Neschvaľujem umelé prerušenie,ale nik nemá právo ju odsudzovať možno sa to raz v živote odzrkadlí na jej zdraví.

qelle

Myslim si ze baby ju odsudzuju za to ze neaplikovala chraneny pohlavny styk a bezhlavo pocala viackrat a ako antikoncepciu pouzila umely potrat. To je dost nezodpovedne na zrelu zenu. Tiez ste to prekrutili.

prejlen

terra, ved uz to ti moze hovorit o scarletinej inteligencii, ze necha kazdeho chlapa, aby si poriesil napustenie sam...Ubezpecuje, ze islo o prerusovany sex - to si ani kondom nemohol dat? Ja som to dovolila manzelovi po 4!!! rokoch spolocneho zivota (prerusovak), co sa pozname od a po zet a vydrzi sa nespravit, kym ja nemam aj tri orgazmy...
ktovie, ci nema aj nejaku pohlavnu chorobu, iste od nich nepozadovala, aby isli na testy...Terra a ja som jej navrhovala, aby chlap isiel na vazektomiu - kde takeho primitiva take daco napadne, no nie? 36 rocna by mala mat sebou roky manzelstva, nie rocne vztahy...
chenelle- tri potraty je normalna situacia podla teba?
gianna a ako chces takej hlupej zene pomoct? ma za sebou bujnu minulost a bola xkrat tehotna...Myslis, ze si necha poradit? Myslim, ze Mirena by bola pre nu uplna pohodicka, ale ona o takom niecom asi ani nepocula.

chenelle

boze ludia,co vam sibe?ja tiez nie som za potrat,ale ked tam Scarlett isla,tak asi mala na to svoje dovody,ako mozete niekoho sudit,ked ho ani nepoznate a napise tu dokopy 4 vety a vy uz vsetci hrr na nu lebo bola na interupcii a vam sa to nepaci.Nemyslite si,ze ona tam isla s usmevom...a urcite aj vela noci preplakala..tak zijte si kazda svoj zivot a neodsudzujte...neviete co vas v buducnosti caka

gianna

Baby, trosku sa spamatajte. Odsudzovat Scarlett, ze isla na interrupciu, nie je na mieste. Neschvalujem interrupciu a suhlasim s tym, ze je to vrazda bezbranneho dietata. Ale povedzme si narovinu, kolke z nas by boli ochotne povzbudit zenu, ktora caka dieta za nepriaznivych okolnosti, ktoru cele okolie odsudzuje a citi sa v tomto stratena? Kolke by boli ochotne pomoct aj financne alebo inym konkretnym sposobom? Odsudit je velmi lahke, pomoct v konkretnom pripade je uz tazsie. Ja Scarlett neodsudzujem, nemam na to pravo. Mne je to len strasne luto. Luto, ze sa k nej ti chlapi tak spravaju. Je mi luto, ze ju okolie nepodrzi a tiez mi je luto, ze nenasla v sebe tolko odvahy, aby uchranila svoje deti.

pere

Scarlett to ako si myslela ze by sa to Terre mohlo vratit? Ze aj ona zabije svoje vlastne pocate dieta? Sa spamataj.. Interrupcia je cielena, vopred naplanovana vrazda. Chces povedat ze sudca, ktory odsudi vraha na dozivotie, ze sa to sudcovi vrati tak, ze aj on niekoho zabije? Logika ako svina..

pere

Scarlett co si tym chcela povedat ze sa jej to vrati? Ze aj ona zabije vlastne dieta? Chces povedat, ze sudca ktory odsudi vraha na dozivotie, ze sa to sudcovi vrati takym sposobom, ze aj on zavrazdi? Sa spamataj interrupcia je cielena, premyslena a naplanovana vrazda. Pochybujem ze si Terra zacne planovat vrazdu svojho pocateho dietata ked tu tak proti tomu bojuje..