Počet detí

terra

Vierka, jasne :-)) Asdf... potrat je slovensky nazov a existuju dva: spontanny a umely. Neboj, ja to vsetko viem :-) Ale to je iba terminus-technicus.

vierka

rozdiel medzi potratom a interrupciou:v reči bežného človeka:Mala potrat /myslí spontánny,nie z vlastnej vôleú
bola na potrat-plánované prerušenie tehotenstva,
Terra,ja chápem ,o čom hovoríš,resp.píšeš

terra

Moze sa mi stat to iste???? Ano, moze.. Moj manzel ma moze podviest, no na potrat ma nedostanu, ani za usi ked ma budu tahat.

asdf;

ale terra... to nie POTRAT to je interupcia alebo tzv. umelé prerušenie tehotenstva.
všetci si raz a navždy tie dva pojmy oddelte od seba a zapamätajte

terra

Ja hovorim o potratoch, ktore musi zena vykonat do troch mesiacoch a to dobrovolne. To, ze v 20.tt. tj. asi v 5. mesiaci, z prenatalnych testov pridu na to ze dieta je nevyvinute, ma znizene mentalne funkcie, alebo ze je nejak zdegenerovane a lekarska komisia ti odporuci potrat, to je si myslim na inu diskusiu a toto uz nie je o matke, ale o tom dietatku..

vierka

terra,"zobrala" si mi slová z úst.Chcela som tiež napísať,že žiadny lekár nepôjde do basy kvôli žene,ktorá by sa rozhodla pre interrupciu.To by robili skôr nejaké strigy po domácky.

>>>>>

nemiesam,len som ti chcela poukazat,ze netreba odsudzovat inych,/lebo tebe sa moze stat to iste/hned na zaciatku som pisala,ze to je trochu mimo temi.