Počet detí

terra

No s takym muzom by som nebola ani ja , ani ziadna ina dobrovolne. To bolo dobre odveci, miesas jablka s ananasmi. To, ci ta manzel podvedie, to neovplyvnis, ale to ci sa rozhodnes pre vrazdu svojho nenarodeneho dietatka, to ano..

>>>>>

tiez nie som za potraty,ale su situacie kedy to musi byt,a hlavne nevieme nic o ludoch ktory to podstupuju,nie sme na to aby sme sudili.

terra

Pochybujem ze by nejaky gynekolog obetoval svoju kvalifikaciu a dobrych par rokov basy len pre par tisic korun a ak si myslite ze radi vykonavaju potrat, ste na omyle.. Pre nich by to bolo oslobodzujuce..

asdf

ja nehovorím o spontánnom potrate, ale o tomo čom bola reč.

ale ked si presvedčená o tom že tebe sa to nemôže stať tak v poriadku...

>>>>>

je to trochu od temi,ale napisem to,mnou opovrhovala moja koleg.ze som bola rozvedena a nevedela pochopit,ze nechcela som zit s muzom ktory ma podvadzal,a vies co sa casom stalo,ju podvadzal a este aj mlatil.Tak nehovor hop kym nepreskocis,presne ako pise predomnou asdf.

terra

Nechapem co by sa mi podobneho mohlo stat? Ved interrupcia je dobrovolna, je to volba zeny-matky... Nemoze sa mi to stat, nevidis ako proti tomu bojujem? Vy ste ozaj uz slepi?? Spontanny potrat je nieco ine, to sa moze kazdemu stat, ale to si urcite nespomeniem na tuto diskusiu a toboz nie na Scarlett, lebo nou opovrhujem!...

asdf

terra ... viš čo by bolo keby prešiel zákon o interucpcii ???

robili by sa ďalej ibaže neoficiálne neikde po ambulanciách a zarábali by na tom lekári ktorí nemajú žiadne predsudky.
Neodsudzuj nikoho... lebo sa to môže stať aj tebe, a ak budeš v nejakej nezávidenia hodnej situácii tak uvidíš a možno si na túto diskusiu spomenieš.

a nehovor HOP, pokiaľ nepreskočíš....

terra

A ver mi keby to tak bolo ze po kazdom sexe ma caka interrupcia, sama by som dobrovolne nesexovala...lebo ludsky zivot mi je cennejsi ako nejake uspokojenie najnizsieho pudu..

terra

Citim odpor k takymto ludom, podla mna su to vrahyne a nic a nikto ma nepresvedci o opaku. Keby si chcela vediet otehotnela som na prvy krat, tak ze aj ja som plodna "ako jablon" a nechodim "raz za cas" na interrupcie. Ja keby som mala prist o svoje dietatko, radsej by som si vlastny zivot dala zobrat! Mne sa to nemoze stat lebo mam dobreho manzela a aj keby som otehotnela dalsi krat, nechame si to, pre mna slovo interrupcia nic nehovori, dam si asi zaviest vnutromaternicove teliesko, neviem, ani to teraz este neriesim. Som zvedava co by taketo zeny robili, keby presiel pred troma rokmi zakon o zruseni interrupcii.. No Scarlett by si nelamala nad tym hlavu, rodila by o sto sest a zaplnala decaky!!! Ze Scarlett?