Zas som v pasci, čo mám teraz robiť?

Príspevok v téme: Zas som v pasci, čo mám teraz robiť?
pusate

ahojte,viem,mnohí ma tu poznáte,ale tí čo nie-mám 17rokov a už 3 roky trpím ppp,na meriam 152cm,na začiatku som mala 46kg,ked som prvý krát začala chudnúť,za pol roka som mala 29kg,potom ma zachránili dr operáciou-vybratím skameneného žlčníka,potom som pribrala na 44kg a zas ma chytili depky z tuku a tak som za pár mesiacov zas schudla na 35kg-to som si pol roka držala,ale potom som dostala chrípku a z nemocnice ma poslali na psychinu do BA-tam som musela pribrať na 45kg,po návrate som si to 2mesiace držala a potom zas tie depky a zas som schudla na 36kg ale na vianoce som pribrala a do marca som zas mala 45kg-chcela som sa už z tých depiek dostať a udržať si zdravú váhu 45,ale zlomila som si ruku a pribrala som na 46kg a zo strachu že budem dalej priberať som sa zas začla obmedzovať a do prázdnin som schudla na 37kg potom som dostala gastritídu a zas som bola v nemocnici,dali mi ultimátum-buť priberiem,alebo zas do tej blavy a tak som sa rozhodla skoncovať s ppp,za 2 mesiace som pribrala 8kg,ale zas je to tu-ten strach,že sa to priberanie nezastaví:(((pred týždňom som mala ešte 45kg-s tm by som bola spokojná...ale včera som sa zhrozila,ked mi váha ukázala 46,5kg,a to jem normálne-neprejedám sa(píšem jedálniky aj do témy-nehanbím sa za to,čo som dnes zjedla),zas mám depky,a strááášné,cítim sa hrozne tlstá:((tolkoto vela som ešte v živote nevážila a pri mojej výške,ved tolko vážia 160cmové baby,a niesú vychrtlé,bojím sa,že ak to takto pôjde dalej skončím ako úplná buchta...ach,ja chcem späť svojich 45kg,ale bojím sa,že zas ked sa začnem obmedzovať,a chudnúť zas spadnem do toho pekelného kruhu ppp:(((..cítim sa ako v pasci...čo mám robííť???poradte mi prooosííím:((((
------------------
Komunita PPP ppp.zdravie.sk
Poradna www.zdravie.sk

allla

chuchuchu
ale anorexiu mas urcite,ja viem ze si to chces udrzat ale musis prijmat vsetky ziviny,aby sa ti aj vstrebavali,tak si poskodis,a to co som citala ze NECHCES DETI,KRAMI,neskor mozes lutovat,a ak to chces mat,do 17rokoch to musis zmenit tie kila,to su este len prepac za vyraz ,,detske vymysli,, ale ked budes mat 30 budes sa len trait ze deti mat nemozes,aj ja si to vravim ze nechcem deti,nechcem muza ved ani teraz mi nechyba ziaden frajer ako kamoskam,ani alkohol nic,ked som nemala ppp som aj vonku niekedy kludne pila teraz sa drzim len toho aby som bola v kludne a viem ze mi kazdy da pokoj,ale uvidis ze casom topochopis,citala som uz vela ribehov,a ako teraz zeny lutuju co si sposobili...a ty mas len 14 naco ti diety?ja som dietovala ale vobec ne ako ty,pride leto a ty si do ust nedas ani langos?das si ho,ale zaskodi ti,lebo tvoje telo je zviknute iba na same nizkokaloricke veci,a mozes si za to!pochop chcem ti pomoct,nechcem aby si sa neskor trapila..tak ci onak,aj tvoji rodicia si vsimnu tvoju podvahu,chces chodit po vyseteniach na b12?alebo aby ti este do nejakeho jedla zamiesali tabletku na pribratie?chces sa liecit na psychiatrii?
NECHCI!inak,tvojej mamke nevadi tvoja strava?

breza

prepáčte, omylom som klikla na "upozornit administrátora" na zakladatelku témy, tak neviem čo sa stane, dúfam, že nič :P

elisa_bone

pure_poison ja som tiez uz vyskusala kineziologiu aby som pribrala a vyhodila som za to vyse 5000 a zbytocne :-( ale mozno som mala len nespravneho kineziologa...

chuchuchu

alla,načo by som priberala svoje ťažko schudnuté kilá a pokazila si dlhodobú robotu,sak každý kto schudne,je na to hrdý a snaží sa to udržať

pUrE_pOiSoN

No neviem presne o co tam ide,ale v podstate ta pani,ujo ci kto to praktizuje dokaze odstranit rozne "bloky"..ja som u tej pani bola s mamou aj bratom ked sme boli mali.Brat mal take tyky do ruky.Kineziologicka prezrela brata(kladla mu ruky na celo a tak) a povedala ze to moze byt z porodu.Mama mala tazky porod s bratom.Tak chytila mamu a brata,povedala mame nech si este raz vybavi porod a nech sa zmieri(doktori nechali mamu samu v bolestiach 5 hodin,mama nadavala,nechela ani brata porodit) ...od vtedy brat nemal ani jeden tyk.Ja som mala alergiu na cokoladu,chcela ma odblokovat,ale povedala mi ze mam vysoke Ego,ze sa moje podvedomie brani ci co,ze sa ku mne nedostane.Po paru rokoch,mi alergia presla sama,po istych zazitkoch kedy som sa spristupnila.

Uz som citala ze tym sa daju odtranit depky,stavy uzkosti,fobie,rodine nezhody, a dajme tomu aj anorexia a bulimia kedze to su chorby mentality.

Kinezilogia co ja viem je v KE a v BA

ssia

pUrE_pOiSoN: tak povedz čo to je...veď nemáme o tom asi ani 1 z nás šajnu, teda ja určite nie. a ako "odblokuje"? nechápem ani ja;)

pUrE_pOiSoN

Chcem sa ospravedlnit za moje slovne vyrazy,lebo si to ani chuchuchu ani nikto nezasluzi,a budem sa snazit vyjadrovat normalne,bez fanatickych predsudkov a blbych poznamok.

alla ,chuchuchu a ine diefcata...ja idem podstupit kineziologiu,sice neviem ci viete co to je ale dokaze to odblokovat aj anorexiu ;) ak chcete,ptom vam napisem ako to dopadlo a ake su vysledky