Misie, charitatívna činnosť

krisha

face...takze kamoske tuto organizaciu poradil kamarat, sla tam osobne, popytala sa, ci hladaju niekoho. Najprv mala ist do Vietnamu, ale kedze tam sa to este len rozbiehalo, sla do Kambodze. Jedinou podmienkou bolo, ze musi ovladat anglictinu, ziadna VS ani nic podobne. Cestu aj ubytko jej hradi Magna ale stravuje sa za vlastne.

barbinka

však toto som aj vravela ešte dávnejšie krishke. že bez VŠ sa tam nedostaneš. však ja som už bola takto. tak ale keď jej kamoška bola, tak zrejme to tak bude.

krisha

face...to nieje pravda, cez tuto organizaciu je kamaratka v Kambodzi, ako som aj pisala a nema VS vzdelanie, dokonca asi nejak socialne zameranu SS. Ma len kurz anglictiny

face

Krisha, vraj tam beru len takych, co maju specificke vzdelanie (zdravotnici, socialni pracovnici...) Ja zatial nemam vysku, tak asi este nikam nepojdem. Tak by som chcela niekam ist. Neviem, neviem ako to vybavim:(

nashira

Posuvam este tuto temu do pzornosti aj pre moj prispevok a chcem oslovit ludi co maju vo svojom okolí niekoho kto potrebuje konkretnu jednorazovu pomoc. Je tu sanca vyuzit sancu a pomoc niekomu kto vasu pomoc potrebuje. uzavierka projektov je do 20.11. S pozdravom Nashira

nashira

Ahojte !
Kazdy moze byt misionar aj vo svojom okolí. Ak mate dobre srdiecko a chut pomahat davam vam do pzorornosti sancu zmenit nieco vo vasej blizkosti. Na stranke www.kontoorange.sk
najdete nieco com mozte pomoct soc. slabym a inym ludom , ktori su odkazaní na pomoc ostatnych. Uzavierka projektov je uz coskoro tak porozmyslajte a ak chcete mozte niekomu darovat pekne Vianoce.