uz ma to nebavi...

Príspevok v téme: uz ma to nebavi...
misicka

mam 18 a este som nemala poriadny vztah.vzdy,ked nieco zacne,skonci to tak,ze zistim,ze ten chalan ma chcel iba na sex.nie,ze by sme hned sli na to,ale az po nejakom case.uz ma to nebavi.stale to iste dokola.chcem si najst normalneho chalana,ktory ma nevyuzije tak,ako ma vyuzivali cely zivot.viem,ze som chyby robila aj ja,ale nechcela som,aby to tak dopadlo.prosim poradte,ako mam hladat.nechcem odpovede,ze som blba,ze som im dala a podobne,vdaka.

aux

Este si mlada na poriadny vztah..preto si ho nemohla zazit. Teraz ked premyslas co chces prezit davaj pozor na to, co odsudzujes,co sa ti nepaci,co chces a co nie atd. A hladaj si normalneho chlapca..

cezia

No mas 18 a uz si mala toho viac za sebou, z toho mi vyplyva ze ten sex pride dost zavcasu toho vztahu tak sa teraz necuduj. Rada: ked daco nabuduce zacnes s niekym inym tak nie hrrrrrrrr na vec ale daj tomu viac casu a teda zistis ci je chalan s tebou kvoli tebe alebo uz slinta na sex a nic viac. Ja som mala 22 ked to bolo prvykrat a az po roku vztahu. Ono ten rok sa zda byt dlho ale viem ze ma nema na sex. Vela stastia