Porod

miska31

Ahoj ale može bit aj pri sekci ale ak nie si v uplnej narkoze.Ja mam dve deti ani pri jednom partner nebol ale chcela som a lekarka mi povedala že ak nechce tak ho nemam nutit že tomusi sam chciet.Wivien on sam vie či je to dobre alebo nie ked to chce tak je presvedčeny že to dokaže nech ide bud len rada.

tana_2

wivien pri mojom druhom porode som chcela,aby bol manzel pri mne aj keby som ho tam mala dokopat.On nechcel pretoze neznasa krv a bal sa,ze odpadne jemu ju z takych veci zle smejem sa z neho,ze on by nemohol mat ani mendzes.No a ked nastal cas porodu sestricka sa ma pytala ci ma zavolat manzela povedala som jej,ze nech ho zavola,ale neviem ci pride a on prisiel bola som prekvapena,ale rada.Podla mna sa k zene lepsie spravaju ak pri porode niekoho ma.Po porode mi manzel vravi sak to v pohode.no ako pre koho jeho nic nebolelo.Stal cely cas za mojou hlavou a ja som mu lamala prsty na rukach.Videl hned maleho aj ho hned odfotil.Skoda,ze sme nenakrutili porod.Teraz cakame tretie dieta,ale velmi by som chcela ist na sekciu takze pri tej pravdepodobne nebude.Tak drzim palce.

wivienn

Ahojte všetci. Chcela by som Vás poprosiť o radu. V Máji čakáme naše prvé babuliatko:-). Manžel si veľmi praje byť pri jeho narodení, je to dobrý nápad? Nechcem aby mal z toho traumu, ale on stále opakuje, že mi chce pri porode pomáhať! Ďakujem:-)

marisssa

a kolko mas rokov?23(tipujem, kedze to mas v nicku:-) )
mna to sem-tam chyti, ze by som uz aj mala, ale da sa povedat, ze nemam este nic, bolo by to dost nezodpovedne, keby som teraz chcela mat dieta, hlavne kvoli nemu, ked uz , tak nech je vsetko tip-top :-))

marisssa

a to este ten otec dvojiciek tvrdi, ze nie su jeho, uz sa stihol aj ozenit s inou,kym ich ona donosila a porodila a toto tretie caka s kamosom.ach jaaj.
rodila cisarskym rezom..

mirka 23

No tak keď 16 ročné dievča zvládlo pôrod dvojičiek, tak to zvládneš aj ty. (Ale to už je sila, keď čaká tretie)

mirka 23

No ja už chcem, už sa na to cítim aj sa teším. Ešte pred rokom som si nevedela predstaviť, že by som mala dieťa. Uvidíš, že príde čas, keď aj ty budeš rozhodnutá. Zatiaľ si užívaj.

marisssa

je to super, ze dieta bude mat mladu mamu.aj to dieta je zlate mat, ale clovek musi toho vela obetovat, hlavne mladost..

marisssa

no moja mama ostala tehotna, ked mala 16r a on sa na nu vykaslal..
alebo kamoskyna sestra, ma 16r, ma dvojicky, co maju 8mes. a caka tretie!to uz je podla mna ludska hlupost!