Porod

marisssa

ved to, pre nich je to praca-zamestnanie priniest dieta na svet, pre mamicku je to zazrak..kamaratkin manzel povedal, ze nabuduce nech si radsej zoberie mna, uz nechce byt pri porode:-) ja by som chcela mat manzela pri porode,ak raz nejaky bude..byt tehotna je krasne, ale ten porod.noo.
ja by som chcela rodit v B.Stiavnici do vody..sice doktora mam v ZV:-)

tana_2

Pri mne bol manzel.Este pred porodom sme sa o tom bavili,ale on nechcel byt pri porode pretoze uz len pri slovku krv mu pride zle a nakoniec bol sestricka sa ma na sale pytala ci ma zavolat manzela povedala som,ze nech zavola,ale ze pochybujem ze pride a na moje prekvapenie prisiel a ani neodpadol povedal mi,ze to bolo v pohode-no prenho urcite ved len stal zamnou a nic ho nebolelo.Co sa tyka bolesti je to individualne porod a nastrihovanie vobec necitit takze vas nic neboli len tlacite a to neboli tiez som nerozumela tomu ako cez taku malu dierku moze babo vynst no a vinde len treba poriadne tlacit.moja skusenost.PS:Myslim si,ze ked mate niekoho pri porode tak su k vam mylsi aj ked to by mala byt samozrejmost.

marisssa

mirka 23--- no to viem, ze strach ma asi kazda, co este nerodila..ale vobec si to neviem predstavit, pre Boha, ved to je ako ked chcete vycikat autobus!a co bude potom?tie bolesti?a milovanie?a sestonedelie?
to chce silne a pevne nervy porodit...a hlavne, mat niekoho pri sebe.

mali ste niekoho pri porode?

tana_2

Zavidim vam ktore zasivali a vam to umrtvili.mne nic nepychli ja som citila kazdy jeden steh.predstavte si ked sa pichnete s ihlou zaboli no a predstavte si ked vas zasivaju to musia prepichnut-proste normalne zasit.

mirka 23

Marissa, to má asi každá, ale dieťa ti to potom vynahradí. A tiež si treba vybrať dobrú pôrodnicu a lekára.

helenaxxx

ja som pred 2 tyzdnami rodila a bola som zasita aj nastrihnuta samozrejme...ale vobec nic z toho som necitila lebo mi to umrtvili...chodila som cikat do sprchy,tak ako nam kazali sestricky a hned som sa aj umyvala a nic som nemala zapalene....a to som uz po 2 dni krasne mohla sediet.Rodila som v Nitre a moj porodnik bol Kellner,ktoremu velmi dakujem bol uplne super perfektny-ODPORUCUJEM ak ste tu aj z Nitry!!!

evitka001

Mne to doktor zašil veľmi pekne. Povedal mi, že môžem ísť na výstavu. Skutočne tam mám iba takú tenučkú jazvičku, ktorú skoro ani nevidno. Nás poučili, že celé šestonedelie máme cikať v sprche alebo hneď po cikaní sa umyť čistou vodou a tiež oplachovať si šitie repíkovým odvarom. V mojom prípade sa to oplatilo. Jazva bola síce asi rok tvrdá a nepoddajná, tak som si ju sem tam aj pomasírovala oliv. olejom. Teraz je to už v pohode.

trapkala

uz viem preco ziadna zena nechce povedat ako to vyzera s dierkou po porode, po nastrihu
tana_2 pisala...vidite co.. mozno to ma taketo vňcsina zien a ,,,nechcu sa tym "chvalit" ach dievcata, je to tazké